منو سایت

آنچه از آن خداست دائمی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
آنچه از آن خداست دائمی است

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: برخی از افراد گاهی در تشخیص حق و باطل اشتباه می کردند، اما به تعبیر قرآن کریم آنچه دائمی است حق الله است و اینها شهدا ماندگارند، چون برای خدا کار کردند.

به گزارش خبر دیلی، حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی متقی در مراسم هفتمین سالگرد شهادت سردار شهید سرلشکر حسین حمدانی اظهار داشت: شهید سرلشکر حمدانی در طول 40 سال مجاهدت همچون روز اول اسلام در نظام مقدس اسلام ثابت قدم بود. وارد راه شد و این شهید مایه افتخار این استان است. و ما همیشه با افتخار در مورد او صحبت می کنیم.

وی ادامه داد: یکی از موضوعاتی که قرآن کریم مطرح کرده استقامت در راه مقاومت است، در ابتدای راه خیلی ها از خدا و ولایت و انقلاب صحبت کردند اما به مرور زمان با شکل گیری قیام های مختلف از ولی جامعه جدا شدند.

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: روزگار می چرخد، یک روز جنگ بدر و پیروزی اسلام و یک روز جنگ احد و شکست اسلام است. زمان ناآرامی و سختی است، اما این آشوب ها و گرفتاری ها در جامعه برای آزمایش ایمان مردم ایجاد می شود».

وی افزود: گاهی مشکلات آشکاری در جامعه مانند این قیام اخیر وجود دارد، اما نکته اصلی این است که وقتی مشکلات پیش می آید و جامعه اسلامی مقاومت می کند، نتیجه مقاومت جامعه، یاس دشمن است، مانند شهدایی که مقاومت کردند و سست نشدند. در جنگ با دشمن

امام جمعه همدان تاکید کرد: سردار شهید همدانی در 40 سال مجاهدت در نظام مقدس اسلام ثابت قدم بود و این شهدا پرچم دفاع از اسلام و پرچم مقاومت را در جامعه به اهتزاز درآوردند و نتیجه این مقاومت است. پیروزی جنبش حق باطل است.

وی خاطرنشان کرد: شهید حاج حسین حمدانی مایه مباهات این استان است و ما همیشه با افتخار از ایشان صحبت می کنیم، با افتخار می گوییم این استان و این خطه متعلق به مردم مقاومت است همانطور که رهبر معظم انقلاب به این امر فرمودند. استان دارال مجاهدین و شهدای این ولایت.