منو سایت

آینده روشن پایگاه خبری تحلیلی روزانه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان

فرمانده انصارالحسین(ع) همدان گفت: در کلام رهبر فرزانه انقلاب که فرمودند «آینده روشن است» پرتوهای درخشان امید به چشم می خورد.

به گزارش خبر روز، سردار مظاهر مجیدی در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج ادارات استان همدان که عصر امروز برگزار شد، اظهار داشت: هر جا که نظام با مشکل مواجه شود مردم پای کار می آیند و کار را به اتمام می رسانند. بنابراین وقتی مرحله دیپلماسی کشور می بینیم که تا 22 بهمن موجی بود، بعد شاهد تغییر 180 درجه بودیم، پس وقتی حضرت آقا می فرمایند من آینده را روشن می بینم، بر اساس یک واقعیت بزرگ است که مشاهده می کنند و می بینند که آینده روشن است.
وی با بیان اینکه برای عده ای باید زمان بگذرد و حوادثی پیش بیاید تا بفهمند پیامبر چه فرموده است، ادامه داد: امروز به فضل الهی صحنه هم افزایی در منطقه ایجاد شده و دشمن به شدت نگران آن است. امیدواریم خدا کمک کند و این جاده ای که دولت در نظر دارد، نمونه ای از تحول در فروش نفت باشد.
فرمانده انصارالحسین(علیه السلام) همدان با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: در سه ماه گذشته سختی ها و مشکلاتی وجود داشت، گذشتن از این فتنه زمان و هزینه داشت، اما زیباست زیرا خداوند عنایت کرده است. مژده است که جهان در نهایت توسط صالحان اداره می شود، پس ما با این وعده زنده هستیم که آینده روشنی در پیش داریم.
سردار مجیدی تصریح کرد: شناختی که امام (ره) از انقلاب های گذشته داشتند باعث شد ساختار بسیج و سپاه در نظام حکومتی تعریف شود که شاید یکی از عنایات الهی بود که بر دل نشست. امام (ره) که برای تداوم انقلاب اسلامی، تداوم آن و حفظ این انقلاب باید پیشگامان مردم برای دفاع از آن باشند.
به گفته وی، اگر بسیج را نداشتیم، متوجه می شدیم که تهدیدات نظام جمهوری اسلامی چقدر سخت است و شاید اگر یکی از تهدیدها اتفاق می افتاد، نظام را تغییر می داد.
فرمانده سپاه انصارالحسین(علیه السلام) همدان گفت: وقتی حوادث انقلاب اسلامی تا کنون مرور می شود، می توان دید که نیروهای بسیجی که الگوی مردم هستند، وقتی پای نظام هستند. احساس می کنند در خطر هستند