منو سایت

اجرای 900 برنامه در دهه فجر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
اجرای 900 برنامه در دهه فجر

دهه فجر 900 عنوان برنامه با محوریت مردم و با شعار ایران قدرتمند 44 سال گرامیداشت برگزار می شود.

به گزارش وزنه نیوز، نماینده ولی فقیه در استان همدان در ستاد هماهنگی مراسم دهه فجر گفت: برنامه های دهه فجر بیش از گذشته پرمخاطب خواهد بود چرا که این کشور و این انقلاب متعلق به مردم است.

حجت الاسلام و المسلمین شعبانی متقی با بیان اینکه اگر بتوانیم مشکل لاینحل را در دهه فجر حل کنیم، برای خون شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی بیشتر هزینه کرده ایم، افزود. ادارات و موسسات خدماتی مانند شهرداری ها از برخی جرایم و تخلفات غیرعمد عفو می شوند و در هنگام دریافت عوارض تخفیف تعیین و تخفیف می دهند.

امام جمعه همدان گفت: بانک ها از ظرفیت خود برای خدمت رسانی به مردم استفاده کنند.

استاندار همدان با بیان اینکه دستگاه های اجرایی باید از تمام توان خود برای تبیین دستاوردهای انقلاب استفاده کنند، افزود: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است و باید در جشن سالگرد پیروزی انقلاب از خدمات و شکوفایی آن بیشتر بهره مند شوند. انقلاب .

علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی، خدماتی و تولیدی به ارزش 3 هزار و 500 میلیارد تومان در استان به بهره برداری می رسد، گفت: اجرای 150 پروژه با اعتباری بالغ بر 800 میلیارد تومان در دهه فجر آغاز می شود.

اعزام مبلغان دینی، جشنواره رسانه ای، گردهمایی دختران زینبی، گفت و گوهای فرهنگی، هنری و مذهبی، روایت پیشرفت و گردش در مسیر پیشرفت و برنامه های شادی محور برای سنین مختلف از جمله برنامه های دهه فجر است.