منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • از شورا انتظار همفکری، وحدت و تمرکز بر اولویت های شهر داریم

از شورا انتظار همفکری، وحدت و تمرکز بر اولویت های شهر داریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
از شورا انتظار همفکری، وحدت و تمرکز بر اولویت های شهر داریم

استاندار همدان بر همفکری، وحدت و تمرکز بر اولویت های شهرستان از سوی شورا تاکید کرد.

من گزارش میدم روزنامهرئیس و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در استانداری همدان برخی موضوعات را مورد بحث و بررسی قرار دادند و با استاندار همدان دیدار کردند.

فرماندار شهرستان همدان در این جلسه با اشاره به برخی از اقدامات انجام شده در ماه های پایانی سال در حوزه امور اجتماعی و کنترل بازار گفت: عملکرد موفق دولت در استان نتیجه تلاش شبانه روزی مدیران و نباید اجازه دهیم اقدامات خوب انجام شده خدشه دار شود

با بیان اینکه برای تحقق شعار سال عزم جدی و نگرش وجدانی لازم است، افزود: امسال سال انتخابات است و انتخابات باید فرصتی برای وحدت ملی و افزایش سرمایه اجتماعی باشد.

وی ناامیدی مردم را خواست دشمن می داند و تاکید می کند: مطالبه گری نیز باید دلسوزانه، دلسوزانه و خیرخواهانه باشد و بیان بسیاری از سوالات و نقطه نظرات در فضای رسانه ای و مجازی جز برای ملتهب کردن فضا بی فایده است.

استاندار همدان یادآور شد: مجموعه فرمانداری شهرستان در حد توان به مدیریت شهری کمک کردند و ضمن ارتباط مستمر، بدون تعارف سوالات و دغدغه های فراوانی را از مدیریت شهری طلب می کنیم.

و افزود: انتظار همفکری، اتحاد و تمرکز بر اولویت های شهر را در سال جدید از شورای اسلامی شهر داریم.

وی در خصوص عملکرد کمیسیون تطبیق شوراهای اسلامی شهر در فرمانداری تصریح کرد: محور کار ما در این کمیسیون قانون است و درباره خوب یا بد بودن یک فرد تصمیم نمی گیریم. و ما نیز مخالف برخورد سلیقه ای با مشکلات هستیم.

در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر همدان با تبریک فرارسیدن سال جدید و آرزوی قبولی طاعات در ماه مبارک رمضان.

محمود مسگریان برگزاری جلسات مشترک فرماندار و شورای اسلامی شهر را برای پیشرفت امور شهرستان مفید و موثر دانست و گفت: از استاندار همدان دعوت می کنیم در شورا شرکت کند تا بتوانیم راهکارها را ارتقا دهیم. و خدمات برای مردم در طول سال جدید است

در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر با قدردانی از تعامل و ارتباط موثر فرماندار با اعضای شورای اسلامی شهر، از حضور استاندار همدان در محل در جمع اقشار مختلف قدردانی کردند. کلاس ها، مساجد و محلات و برخی از نظرات خود را بیان کردند.