منو سایت

اساتید باید در حکمرانی نقش داشته باشند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
اساتید باید در حکمرانی نقش داشته باشند

معاون بسیج سازمان اساتید استان گفت: در دانشگاه، استاد فرمانده مقابله با جنگ نرم و دانشجو افسر مقابله با جنگ نرم است، هرچند اساتید نیز در این امر نقش دارند. رشته مدیریت

من گزارش میدم روزنامهسرهنگ علی بکای با اشاره به اینکه ربع قرن از تاسیس بسیج اساتید در کشور می گذرد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 1300 نفر از اعضای هیأت علمی و استاد دانشگاه در 17 مرکز سازماندهی شده و در بسیج اساتید کشور عضویت دارند. استان.

وی گفت: برگزاری میزگردهای تخصصی بر اساس نظام موضوع استان، رسیدگی به موضوعاتی مانند مسکن، آب، مدیریت زیرساخت، فناوری و بررسی وضعیت دانش بنیان از جمله برنامه های مهم هفته بسیج اساتید است که با حضور 18 نفر از اساتید بسیجی و مجری رسانه.

جانشین سازمان بسیج اساتید استان از گردهمایی 30 هزار معلم بسیجی کشور در وبینار خبر داد و افزود: 600 معلم بسیجی استان همدان نیز حضور خواهند داشت.

سرهنگ بقایی حضور 25 نفر از اساتید بسیجی در اجلاس های نماز جمعه 21 شهرستان استان را از دیگر برنامه های این نهاد برشمرد و گفت: برنامه اردوهای پیشرفت و بازدید علمی اساتید در 6 مرکز مهم نیز از ابتدای سال 93 آغاز می شود. ابتدای جولای

وی همچنین به بازدید و تقدیر از اساتید پیشکسوت با ویژگی های خاص در ماه گذشته اشاره کرد و ادامه داد: در استان 5 اتاق فکر داریم که تحقیقات در زمینه کشاورزی، جمعیت، مهارت، آموزش و میراث و گردشگری را پیگیری می کنند. هفته بسیج اساتید برای برگزاری جلسات.

سرهنگ بقایی ایجاد حلقه های معرفت و حمایت از پایان نامه های دانشگاهی را از دیگر برنامه های سازمان بسیج اساتید استان دانست و افزود: هدف ما این است که امسال سازمان بسیج اساطید بتواند نقش بیشتری در عرصه اعتلای داشته باشد. جمعیت و خانواده و همچنین جهاد تبیین

نایب رئیس سازمان بسیج اساتید استان گفت: علاوه بر معاونت علمی، معاونت فناوری در سازمان بسیج اساتید تشکیل شده است و بر این اساس بازدید اساتید از مراکز مختلف هدفمند بوده و گاه به امضای منعقد می شود. یک یادداشت تفاهم

این مسئول افزود: با وجود اینکه در حال حاضر اقداماتی در سطح سازمان انجام می شود، اما هنوز به بلوغ کامل نرسیده ایم. ضمن اینکه امیدواریم بتوانیم در خصوص شعار سال کار را به سرانجام برسانیم.

یادآور می شود، سی و یکم خرداد سالروز شهادت شهید چمران به نام بسیج اساطید و هفته بسیج اساطید از بیست و ششم خرداد آغاز و تا دوم تیرماه ادامه دارد.