منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • استاندار همدان: بر اصل بی طرفی دستگاه های اجرایی و بزرگواران نسبت به قانون انتخابات تاکید کرد.

استاندار همدان: بر اصل بی طرفی دستگاه های اجرایی و بزرگواران نسبت به قانون انتخابات تاکید کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
استاندار همدان: بر اصل بی طرفی دستگاه های اجرایی و بزرگواران نسبت به قانون انتخابات تاکید کرد.

استاندار همدان بر اصل بی طرفی دستگاه های اجرایی و بزرگواران نسبت به قانون انتخابات تاکید کرد.

من گزارش میدم روزنامه، مسلم المقدس در اولین جلسه ستاد انتخابات شهرستان گفت: دوری از هویت اصیل انقلاب بزرگترین آسیب به انقلاب ها و حرکت های بزرگ مردمی است که دشمن برای آن برنامه دارد.

وی با اشاره به سخنرانی اول سال و ارتحال امام (ره)، مقام معظم رهبری که رویکردهای کشور را برای یک سال تعیین می کند، افزود: اهمیت دادن به مردم جهان، توجه به بخشهای مختلف مردم و دولت مردمی بودن از آرمان های امام راحل است که گفتمان دولت سیزدهم نیز بر همین اصل استوار است.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در سال های اخیر ورود زودهنگام به انتخابات را برای تمرکز مسئولان در خدمت به مردم منکر شده اند، انتخابات امسال از حساسیت خاصی برخوردار است و با تهدیدات احتمالی جدیدی مواجه هستیم.

استاندار همدان سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت سالم را چهار شاخص مهم در کار انتخابات برشمرد و گفت: باید با تمام توان در این مسیر تلاش کنیم.

وی ادامه داد: در روند انتخابات 25 مرحله وجود دارد که بیشتر آن به صورت الکترونیکی انجام می شود.

وی گفت: تسلط بر قانون مورد تاکید است. برای حسن اجرای قانون باید به عنوان مجری اشراف کامل داشته باشیم.
استاندار همدان خاطرنشان کرد: در تامین تجهیزات و لازم برای برگزاری انتخابات بر استفاده از نیروی انسانی توانمند، با انگیزه، متعهد و جوان تاکید شده است.

استاندار همدان تاکید کرد: 12 کمیسیون تخصصی در ستاد انتخابات شهرستان پیش بینی شده و کار به معاونت های فرمانداری و بخشداری های مربوطه توزیع می شود.

وی با اشاره به اینکه بررسی و اصلاح آسیب های دوره گذشته انتخابات و مشکلات اجرایی احتمالی باید در کمیسیون های تخصصی انتخابات مورد توجه قرار گیرد، تاکید کرد: توجه به اصل بی طرفی در تمامی مراحل اجرایی و حتی در گفتار و رفتار یک اجرایی باید در نظر گرفته شود