منو سایت

اشتباه استراتژیک دشمنان به نابودی نهایی آنها می انجامد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان

فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) همدان گفت: خطای راهبردی دشمنان در تصمیم گیری ها نسبت به نگاه غلط به نظام جمهوری اسلامی ایران، نابودی کامل آنها را در پی خواهد داشت و تأسف جبران ناپذیری را برای آنها به همراه خواهد داشت.

به گزارش اخبار روز، سردار علی ولی راستی در جمع بسیجیان گردان های امام حسین (علیه السلام) همدان اظهار داشت: امروز یکی از بهترین کشورهای دنیا و بهترین های منطقه از نظر آمادگی دفاعی هستیم. و قدرت نظامی

فرماندار راشی با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی اگرچه در سرتاسر کشورمان پایگاه نظامی دارند، باید بدانند و هر روز به خود یادآوری کنند که پایگاه های متعدد نظامی آنها که مانند تار عنکبوت هستند اراده ای مصمم دارند، مردم ایران نیستند. از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کرده‌اند و حتی به فکر حمله به سرزمین این سرزمین هم نخواهند بود، زیرا مطمئن هستند که شلیک حتی یک تفنگ به پهلوی آنها به معنای از دست دادن تمام عزت نظامی آنها در جمعه دوستانشان است. .

وی در ادامه به رونمایی از موشک هوشمند و رادارگریز پاوه که در دوره کنونی به نام شهدای پاوه نامگذاری شده است، اشاره کرد و افزود: ایران اسلامی در دستاوردهای دفاعی و موشکی از قدرت فوق العاده ای برخوردار است و این قدرت قابل شوخی یا شوخی نیست. دشمنان تعارف و قسم خورده کشور مهربان ما بداند که با ایران مقتدر شوخی نکنند.

فرماندهی تیپ 32 انصارالحسین علیه السلام همدان با اشاره به اینکه سپاه پاسداران در همه عرصه های فرهنگی، اجتماعی، محرومیت زدایی در کنار مردم ایران اسلامی و همه کشورهای دوست و برادر است، گفت: ، امنیت و ساخت و ساز و ثابت کرده اند که به ظالمان در سراسر جهان اجازه اعمال قدرت و قلدری می دهند.آنها سخنرانی نخواهند کرد.

وی در ادامه با تاکید بر آمادگی سپاه برای مقابله با هر تهدیدی از سوی دشمنان خاطرنشان کرد: سپاه در قله‌های اقتدار و اقتدار در بخش‌های مختلف زمینی، دریایی و هوایی و اقتدار مردمی بسیج قرار دارد و آماده مقابله با هر تهدیدی از سوی دشمنان است. در همه سطوح، حماقت است اگر بخواهند نسبت به میهن سرافراز اسلامی ایران که مملو از رنگ شهیدان و حماسه دفاع مقدس است، تصور غلطی داشته باشند.

فرماندار روستی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با رهبری فاضلانه رهبر معظم انقلاب اسلامی از راهبردهای دشمن در دفاع از انقلاب غافل نخواهند شد و آمادگی کامل برای مبارزه را خواهند داشت. برای اهداف کشور عزیزمان

مقاله اشتباه استراتژیک دشمنان به نابودی نهایی آنها می انجامد اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی خبری دیلی پدیدار شد. به نظر می رسد.