منو سایت

اطلاعیه شماره (3) ستاد انتخابات کشور

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
اطلاعیه شماره (3) ستاد انتخابات کشور

ستاد انتخابات کشور مابقی فهرست مشمولان این مصوبه را اعلام کرد. و در مورد هنر ماده 29 قانون انتخابات کشور به اطلاعیه شماره 3.

من گزارش میدم روزنامه، متن پیام شماره 3 ستاد انتخابات کشور به شرح زیر است:

به نام خدا
وزارت کشور
ستاد پیش از انتخابات کشور
اطلاعیه شماره (3)
انتخابات دوازدهمین دوره شورای اسلامی

به اطلاع هموطنان عزیز می رساند پیرو اطلاعیه شماره (2) این ستاد در رابطه با موضوع ماده 29 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، مابقی لیست ردیف های دریافتی از روابط اداری و کار کشور. تشکیلات پرونده ضمیمه شرح جدول (فایل پیوست-آگهی-شماره 3-ستاد-انتخابات-حزب) به اطلاع می رساند.

لازم به ذکر است در صورتی که کاندیدای طبق تذکرات شماره (1)، (2) و (3) ستاد انتخابات کشور همچنان نسبت به ترتیب پست خود مبهم باشد، بدلیل عدم رعایت حقوق احدی. نقض خواهد شد و ثبت نام برای تمامی داوطلبان امکان پذیر است. لازم است افراد فوق با حضور در فرمانداری ها، ستادهای انتخاباتی مستقر در فرمانداری ها و یا ستاد انتخابات کشور در اسرع وقت مراتب را اعلام کنند تا استعلام لازم از سوی دستگاه های اجرایی به عمل آید. سازمان و سازمان استخدامی در اسرع وقت و نتیجه آن در اختیار فرد، مردم یا افکار عمومی قرار خواهد گرفت.

همچنین پست‌هایی که با رعایت قانون و مقررات با مقام‌های ماده ۷۱ قانون مدیریت خدمات کشوری همسو می‌شوند، مشمول مفاد بند (الف) ماده ۲۹ قانون انتخابات شورای اسلامی می‌شوند.

همانطور که در اطلاعیه های قبلی اعلام شده بود مهلت پذیرش استعفای مشمولان ماده 29 قانون انتخابات شورای اسلامی تا 25 خرداد 1402 می باشد و پذیرش استعفا پس از مهلت تعیین شده توسط مراکز ثبت نام جهت ثبت نام و اعلام کاندیداتوری پذیرفته می شود. انتخابات شورای اسلامی نام درج نخواهد شد.