منو سایت

اعزام 6000 زائر از استان همدان به حرم مطهر امام خمینی (ره)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
اعزام 6000 زائر از استان همدان به حرم مطهر امام خمینی (ره)

دبیر قرارگاه شهید فهمیده انصارالحسین(ع) استان همدان از اعزام 6 هزار زائر استان همدان به حرم مطهر امام خمینی (ره) در سیزدهم خرداد خبر داد.

من گزارش میدم روزنامه، مهدی بابایی فر گفت: به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) در 22 خرداد ماه سال جاری 6 هزار زائر از استان همدان به مرقد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی اعزام می شوند.

وی افزود: این برنامه با کمک استانداری، فرمانداری ها، اداره کل راهداری و سایر دستگاه های اجرایی استان همدان برگزار می شود.

دبیر قرارگاه شهید فهمیده انصارالحسین(ع) استان همدان بیان کرد: پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا، مردم شهید پرور استان همدان از این برنامه استقبال خوبی کردند و آمادگی خود را برای تمدید تفاهم نامه اعلام کردند. با رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و آرمان های امام راحل را به نمایش گذاشتند.

وی گفت: جلسات زیادی با حضور مسئولان استانی در این زمینه برگزار شده و با توکل به خدا و هماهنگی های انجام شده مشکلی برای اعزام زائران نخواهیم داشت.

بابایی فر تصریح کرد: دشمن با القای شبهات سعی دارد جوانان عزیز کشورمان را از افکار و اندیشه های ناب بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی منحرف کند و این برنامه فرصت ارزشمندی برای روشن شدن حقایق است.

وی در پایان زهد خود، تقوا، شجاعت، استکبار ستیزی و ساده زیستی را از ویژگی های بارز امام خمینی (ره) می داند و می گوید: بندگان ما باید راه خدمت به مردم را سرمشق خود قرار دهند. برنامه های آنها