منو سایت

افزایش 10 درصدی بازدید گردشگران از غارعلیصدر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
افزایش 10 درصدی بازدید گردشگران از غارعلیصدر

مدیر مجموعه گردشگری علیصدر گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد گردشگران این مجموعه نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است.

گزارش روزنامه، علی عسگری با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون تعداد گردشگران این مجموعه نسبت به سال گذشته 10 درصد افزایش یافته است، افزود: به طور میانگین در طول هفته 2500 تا 3500 گردشگر و مسافر داخلی و خارجی از این غار بازدید می کنند. و در آخر هفته ها این تعداد به 5000 نفر افزایش می یابد. به 6000 نفر افزایش می یابد.

اوبا با اشاره به انعقاد تفاهم نامه های مختلف و ارتقای این مجموعه گردشگری گفت: بازدید از غارعلیصدر در نیمه دوم سال به دلیل شرایط جوی کاهش قابل توجهی دارد، هرچند تعداد گردشگران در فصل پاییز بیشتر است. نسبت به فصل زمستان

اصغری زمان بازدید از این مجموعه را از ساعت 8 صبح الی 18 عنوان کرد و گفت: با توجه به دمای ثابت غار، این مجموعه در تمام فصول سال جذابیت خاص خود را دارد و گردشگران می توانند در نیمه دوم سال نیز از آن دیدن کنند.

مدیر مجموعه گردشگری علیصدر قیمت بلیت بازدید از غار علیصدر را 50 هزار تومان عنوان کرد و افزود: اکنون قیمت بلیت بازدید از غار برای هر نفر 150 هزار تومان است.