منو سایت

امام جمعه همدان: دشمن امروز از نیروهای مسلح مستاصل است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان

ستاد انصارالحسین علیه السلام به مناسبت میلاد اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و روز پاسدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان دیدار کردند.

به گزارش خبر روز، نماینده ولی فقیه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار خاطرنشان کرد که اگر در زندگی عاجز است به اباعبدالله مراجعه کند و این کشتی امن تر و پهن تر از کشتی نوح و از کشتی های نوح است. دستاوردهای انقلاب اسلامی این است که نام امام حسین (ع) را در سراسر جهان گسترش داد.

آیت الله حبیب شعبانی متقی افزود: مژده باد که دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان های الهی و نظام جمهوری اسلامی را برگزیده اید و بدانید که خداوند در قبال زحمات شما وعده های زیادی داده است و یکی از وعده هایش این است. تا این اندازه با حمایت از دین خدا وعده نصرت الهی داده است.
وی بیان کرد: سپاه مسئولیت دارد و آن مسئولیت به همان اندازه که در امور دفاعی و نظامی است، در امور فرهنگی و جهادی و همچنین ساخت و خدمات رسانی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آن به زیبایی می درخشد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان ادامه داد: دشمنان و مستکبران در برابر سپاه خاردار شده اند و از توانمندی های سپاه اطلاع دارند و می دانند که باید در مورد سپاه با دقت تصمیم گیری کنند و لذا آن را مخالف سپاه می دانند. قانونی که سپاه را تروریست بنامیم.دشمنانی که اصلاً به سپاه اعتقاد ندارند.آنها قانون ندارند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان در این دیدار گفت: سپاسگزاریم که خداوند توفیق خدمت را به ما عطا فرموده است در زمانی که هنوز رنگ شهدا در کشور و استان زنده و زنده است. نظام بر کشور حاکم است و این موفقیت بزرگی بوده است و ما قدردان این خدمت هستیم و به خدمت خود افتخار می کنیم.

سردار مجیدی افزود: عهد و پیمان هم به این دلیل است که با نماینده ولی فقیه در استان و رهبری معظم ایشان قرارداد می بندیم چرا که تا آخر با این انقلاب و رهبری هستیم و از آرمان ها دفاع می کنیم و اهداف و خون شهدا تا آخر.» ما و کردها از مواضع انقلابی سقوط نخواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: امروز به برکت رهبری امام خامنه ای عزیز در اوج اقتدار نظامی هستیم و ابرقدرت های قلابی امروز جایگاهی ندارند و سپاه برای هرگونه اقدام دشمنان آمادگی کامل دارد و هر روز شاهد خواهیم بود. اخبار نظامی امیدوار کننده
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان افزود: امروز ارتش در عرصه خدمت رسانی بسیار موفق بود و به بهترین نحو برای کمک به دولت انقلاب و خدمت به مردم همکاری کرد و خدمت را می داند. برای مردم برای یکی از افتخاراتشان.
وی در پایان به برگزاری کنگره 8 هزار شهید استان اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین کارهای فرهنگی در سال 1402 کنگره شهدای استان است که مجموعه نهادها، سازمان ها و ادارات استان را می طلبد تا در این کنگره اقدام کنند. در راستای این رسالت بزرگ فرهنگی با تلاش مضاعف عمل کنید.