منو سایت

امروز اتحاد مردم با رهبری و مخالفان جنگ ترکیبی دشمن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
امروز اتحاد مردم با رهبری و مخالفان جنگ ترکیبی دشمن است

مدیر روابط عمومی فرمانداری شهرستان بهار گفت: مراسم یوم الله 18 آذر «پیمان مردم با رهبر فرزانه انقلاب برای مقابله با جنگ ترکیبی دشمن» است.

به گزارش خبر روز، علی مسلم هانی در گفتگو با خبر روز درباره برگزاری مراسم یوم الله 18 آذرماه در شهرستان های شهرستان بهار اظهار داشت: این مراسم همزمان با 18 آذر در شهرستان بهار برگزار می شود. نماز مذهبی و سیاسی جمعه سخنران پیش از خطبه ها روح الله نباتی فرماندار بهار بود خوب

وی با تاکید بر اینکه مراسم یوم الله در سایر شهرها همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، افزود: در شهرستان لجین امام جمعه و سخنران حجت الاسلام و المسلمین محققی امام جمعه و سخنران. شهرستان صالح آباد، حجت الاسلام و المسلمین افتخاریان و امام جمعه و سخنگوی شهر حجه الاسلام والمسلمین سکولار است.

مسلم هانی با بیان اینکه حماسه 18 دی و حضور مردم عاشورا در راهپیمایی 18 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مردان و زنان ایرانی بود. نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا آخر عمر در راه حفظ مبانی اسلام و آرمان های انقلاب ایستادند و با صدای بلند اعلام کردند که اگر دشمن در مقابل دینشان بایستد در مقابل تمام دنیایشان بایستند .