منو سایت

انتصاب پل گدیر به آینده موکول شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
انتصاب پل گدیر به آینده موکول شد

رئیس شورای اسلامی شهر همدان اعلام تصمیم نهایی در خصوص مشکل ایجاد شده در پل غدیر را به آینده نزدیک موکول کرد.

محمود مسگریان در گفت و گو با خبرنگار دیلی نیوز با اشاره به مشکلات پیش آمده در حوزه مقاومت سنجی پل غدیر اظهار داشت: همزمان با انتخاب مشاور دوم، اقدامات لازم و بررسی های کارشناسی در خصوص تصمیم گیری نهایی و اعلام پایان این پروژه آغاز شد. ; پیش از این قرار بود مشاور منتخب دوم تا پایان آذرماه نظر نهایی و قطعی را در این راستا اعلام کند، اما با توجه به حساسیت و دقت بالای نظر که در هنگام بررسی سوالات کارشناسی لازم است، این موضوع به موکول شد. آینده نزدیک.

وی با تاکید بر اینکه شورای شهر با جدیت بر روند بررسی اسناد توسط دومین مشاور منتخب نظارت دارد، ادامه داد: با توجه به اهمیت افتتاح این پروژه در همدان و حساسیت بالا برای حفظ سلامت شهروندان، شورای شهر نیازمند بررسی نهایی است. نظر در اسرع وقت از مشاور دوم

مسگریان خاطرنشان کرد: شورای شهرداری منتظر نظر مشاور دوم است و هر تصمیمی در نظر نهایی اعلام شود، شورای شهرداری و سایر ارگان های ذیربط موظف به اتخاذ آن هستند.

گفتنی است حدود 1 ماه پیش خبری مبنی بر عدم مقاومت پل غدیر در حالی منتشر شد که فرمانداران شهرداری همدان از افتتاح و بهره برداری از آن در چند روز آینده خبر دارند.

به گزارش اخبار روز، پس از انتشار گسترده خبر عدم مقاومت در پل غدیر، به دستور استاندار همدان و با حضور اعضای شورای شهر و سایر افراد ذیربط جلسه ویژه ای در استانداری برگزار شد. و کمیته ویژه ای به نام کمیته برای نظارت بر این پروژه انتخاب شد.

لازم به ذکر است معاون امور عمرانی استاندار همدان در گفت و گوی اخیر خود با این پایگاه خبری از بهره برداری پل غدیر تا پایان آذرماه خبر داد. و این در حالی است که مشاور دوم منتخب بعد از 5 روز در دی ماه نظر نهایی خود را اعلام نکرد.