منو سایت

انقلاب اسلامی با هیچ انقلابی سازگار نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
انقلاب اسلامی با هیچ انقلابی سازگار نیست

فرمانده قرارگاه شهید محمد نوژه همدان شهریاری با بیان اینکه انقلاب در لغت به معنای دگرگونی است، تاکید کرد: انقلاب های زیادی در دنیا رخ داده است که همه آنها در یک چیز مشترک هستند اما انقلاب اسلامی با هیچ یک از آنها سازگاری ندارد. انقلاب.

به گزارش خبر دیلی، فرمانده تیپ دوم خلبان پرویز مراد بیکی در مراسم تجلیل از سرور و سالار شهیدان لشکر انصارالحسین(ع) ضمن تبریک دهه فجر گفت: رحمت خدا بر امام خمینی(ره) در برابر اکثر نظریه پردازان بزرگ قرن، بزرگترین رویداد قرن، یعنی انقلاب اسلامی، به رهبری او به پیروزی رسید.

وی با اشاره به نعمت ولایت گفت: برخی از نعمت های الهی زودگذر است اما برخی دیگر مانند نعمت ولایت و اهل بیت علیهم السلام جاودانه است و باید به این دو نعمت الهی افتخار کرد.

فرمانده پایگاه شکاری شهید نوژه با اشاره به ویژگی های انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی ما گفتمان جدیدی را در دنیا مطرح کرده است که مبتنی بر استقلال و عزت نفس و در راستای حق مظلوم است. توسط ظالم

این مسئول گفت: انقلاب اسلامی در ایران یک سنت الهی بود پس باید اتفاق می افتاد و خداوند این انقلاب را با رهبری بهترین مرد آن زمان حضرت امام خمینی (ره) به پیروزی رساند.

مراد بیکی خاطرنشان کرد: مهم ترین تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب های دنیا مردمی بودن آن است، بنابراین انقلاب اسلامی ایران از مردم نشات گرفته و بر مراجع دینی متمرکز است.

وی بیان کرد: وحدت بیان رمز موفقیت ملت سرافراز ایران در همه اعصار بوده است و باید آرمان های انقلاب و خون شهدا را پاس بداریم.

مراد بیکی گفت: همه ما سربازان ولایت هستیم تا زمانی که این لباس مقدس را بر تن داریم به آن افتخار می کنیم.

وی در پایان با اشاره به دستاوردهای نیروی هوایی گفت: پیشرفت امروز حاصل استقلال کشور و به برکت حضور جوانان ایران اسلامی است.