منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • اولین پروژه سرمایه گذاری مشترک توسط شهرداری منطقه چهار با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرا شد

اولین پروژه سرمایه گذاری مشترک توسط شهرداری منطقه چهار با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرا شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
اولین پروژه سرمایه گذاری مشترک توسط شهرداری منطقه چهار با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرا شد

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان گفت: اولین پروژه سرمایه گذاری مشترک توسط شهرداری چهارم در حوزه املاک و با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرا می شود.

من گزارش میدم روزنامه علی طهماسبیان از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار همدان با بیان اینکه شهرداری منطقه چهار در سرمایه گذاری و ایجاد ارزش افزوده در حوزه املاک پیشرو است، گفت: با توجه به افزایش هزینه های نگهداری، هزینه های جاری و شهری و توسعه پروژه های عمرانی. و محدودیت های عرضه منابع مورد نیاز، شهرداری ها باید گام های موثری برای فراهم کردن فرصت های سرمایه گذاری برای جلوگیری از فروش ملک بردارند.

وی افزود: به منظور ایجاد ارزش افزوده برای املاک قابل فروش، یک قطعه زمین مرغوب به مساحت 500 متر مربع در جاده ای 35 متری در کوی فرهنگیان پس از ایجاد کاربری مناسب و با هدف سرمایه گذاری در ساخت و ساز

مدیر منطقه چهار شهرداری همدان با بیان اینکه این پروژه با وام 850 میلیارد ریالی در دستور کار قرار دارد و اجرای موفقیت آمیز این سرمایه گذاری موجب ایجاد ارزش افزوده و توسعه شهری می شود، تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال در دستور کار قرار گرفته است.

طهماسبیان تاکید کرد: این سرمایه گذاری که اولین تجربه سرمایه گذاری کوچک برای این منطقه است، ارزش ملک و منافع آن را تا 10 برابر افزایش می دهد و اولین گام در جهت کسب تجربه در امور سرمایه گذاری به جای فروش نفت خام با استفاده از آن است. ظرفیت سازمان سرمایه گذاری است که مورد استقبال سرمایه گذاران محترم قرار گرفته است.

وی یادآور شد: انبوه سازان و شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه مشارکت در سرمایه گذاری ها می توانند با واحد معاونت سرمایه گذاری منطقه 4 شهرداری واقع در میدان امامزاده عبدالله تماس بگیرند.