منو سایت

ایجاد شورش توطئه دشمنان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
ایجاد شورش توطئه دشمنان است

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران در دوران انقلاب تمامی نقشه ها و توطئه های استکبار و تجزیه طلبانه را خنثی کردند و نقشه ها و دسیسه های آمریکا را نقش بر آب کردند.

به گزارش اخبار روز، سردار محمدرضا فلاح زاده در مراسم گرامیداشت هفتمین سالگرد شهادت سردار حاج حسین حمدانی با اشاره به قیام سال های 78، 88، 96، 98 و قیام اخیر، اظهار داشت: اینها برنامه ریزی است. دشمن، این ملت، همانطور که در زمان انقلاب، تمام نقشه ها و توطئه ها، استکبار و تجزیه طلبان را خنثی کرد و نقشه های آمریکا را خنثی کرد و باز هم خواهد کرد، انشالله پرچم جمهوری اسلامی به امانت خواهد رسید. دستان توانمند رهبر انقلاب، در دستان مصلح حضرت بقیه الله الاعظم(عج).

وی گفت: سخنرانی در جمع شهدا به ویژه در مراسم سردار شهید حاج حسین حمدانی که آخرین لحظات در کنارش بودم برایم سخت است، شهدا شخصیت های بزرگی هستند و خداوند شهادت را به کسی عطا نمی کند. “

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که جنگ ما جنگ اعتقادی و اعتقادی است و تمام شدنی نیست و در پایان فرمودند: همچنین گفت: «جنگ ما جنگ حق و باطل بود».

سردار فلاح زاده تصریح کرد: با قیام امام خمینی (ره)، دشمنان داخلی، آمریکای جنایتکار، دشمنان نیابتی داخلی و منطقه ای، یک روز در سیستان و بلوچستان، یک روز در مقابل امام (ره) و انقلاب مردم ایران قرار گرفتند. گنبد یک روز در خوزستان و کردستان و بعد در جنگ تحمیلی.

وی ادامه داد: این ملت امام را شناختند و شعار «خدا، قرآن، خمینی» سر دادند و خمینی بزرگ را به عنوان رهبر و امام جامعه انتخاب کردند و رژیم طاغوت و تفاله های آن را از کشور بیرون کردند.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه یکی از مفاخر و سربازان سرافراز و امام (ره) سردار حسین همدانی است که پس از آن برای مبارزه با ظلم در کوچه پس کوچه های همدان و تهران رفت. خود را کشت و به عملیات خود برای آزادسازی آن شهر از دست دشمن ادامه داد.

سردار حمدانی هم مثل سردار سلیمانی اهل منیت نبود

فلاح زاده افزود: با شروع جنگ تحمیلی، سردار حمدانی و یارانش از اولین افرادی بودند که به مناطق جنگی راه یافتند، به قصرشیرین رفتند و در جبهه های میانی جنگیدند و در نهایت با شهیدان شهبازی، همت، متوسلیان در انواع مختلف جنگیدند. عملیات هایی مانند فتح المبین و… خوش درخشیدند و از امامزاده عباس تا ابوقریب به مقابله با دشمن دویدند.

وی با بیان اینکه زمانی که حمدانی و همرزمانش در فتح المبین سربلندی کردند، امام فرمودند: دست رزمندگان اسلام را که دستان خدا بر آن هاست می بوسم و به آن افتخار می کنم. مرحله اول به جاده خرمشهر اهواز، در مرحله دوم به مرز کوشک و در مرحله سوم به همراه حاج همت و متوسلیان یکی از فاتحان اصلی خرمشهر شد.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه سرلشکر حمدانی مانند سردار سلیمانی اهل منیت نبود و هیچ گاه خود را فاتح خرمشهر معرفی نکرد، هرچند در آنجا به شدت جنگید و به شدت مجروح شد، گفت. : حاج حسین یکی از. اینها افراد اصلی هستند که در ایجاد لشکر انصارالحسین (ع) نقش اساسی داشتند، ارتشی که در طول جنگ این همه افتخار به ارمغان آورد. ایجاد لشکر انصارالحسین (ع) که نامی زیبا دارد، نشان می دهد که حاج حسین اهل امانت بوده است.

فلاح زاده راه اندازی لشکر 16 قدس در نبرد با اشرار در اقلیم کردستان را از دیگر اقدامات سردار همدانی عنوان کرد و گفت: این دو لشکر که سردار عزیزمان راه اندازی کرد خوش درخشیدند و توانستند با دشمنان خدا مقابله کنند.

وی ادامه داد: کمک به راه اندازی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و لشکر 27 محمد رسول الله که با کمک به راه اندازی و سازماندهی نیروی مقاومت بسیج و جایگزینی فرماندهی نقش اساسی در پیروزی های دوران دفاع مقدس داشت. نیروی مقاومت از دیگر خدمات سردار همدانی است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اگر شهید حمدانی هیچ کاری در زندگی خود انجام نمی داد، تشکیل همه تشکل های الهی و مقدسی که مجاهد پرورش می داد برای او کافی بود، با این حال برای اسلام و جهاد کرد. انقلاب تا آخرین لحظه عمرش. : سردار حمدانی تا پایان جنگ حضور داشت، تا پایان جنگ جوانان باید بررسی کنند که در این مجاهدت ها چه بر سر او و رزمندگان اسلام آمده و از شهید حمدانی الگوبرداری کنند.

اگر سوریه سقوط می کرد، داعش سرنگون نمی شد

فلاح زاده بیان کرد: وقتی جنگ تمام شد، این شهید عزیز همچنان در صحنه خدمت حضور داشت، از سرداران محبوبی بود که در عرصه های فرهنگی، اجتماعی و سازندگی مناطق فقیرنشین خدمت می کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه آمریکا دشمنان نیابتی مانند جبهه النصره و داعش ایجاد کرده و به سوریه حمله کرده است، گفت: به حرم حضرت زینب(س) نزدیک شده اند، شمال حمص را با خاک یکسان کرده اند، راه ارتباطی حمص را قطع کرده اند. در ارتباط با حلب، بخش غربی حلب به صورت جزیره ای باقی ماند و از آن دفاع شد.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر انقلاب در زمان حضور داعش و النصره در سوریه فرمودند که این خطر فقط برای بشار و سوریه نیست، این خطر برای اسلام، شیعه و سوریه است. بشریت، این خطر برای همه کشورهای منطقه است، کشورهای اسلامی و در آینده متوجه ایران است، بروید و این خطر را برطرف کنید.

فلاح زاده ادامه داد: سرلشکر حمدانی در دمشق مستقر شد، ارتباط کشورهای منطقه با سوریه قطع شد، سرلشکر همراه با شهید سلیمانی وارد شد، فرمانده میدان شهید حمدانی است، جبهه مقاومت را تشکیل داد، دفاع ملی را راه اندازی کرد. و شروع به آموزش، سازماندهی و تجهیز آنها و شروع به کار در صحنه اکشن کرد.

وی با بیان اینکه سرلشکر همدانی عملیات ها را طراحی کرد و جاده دمشق به حمص را طراحی کرد و ارتباطش با حلب آزاد شد و حلب از محاصره نجات یافت و با این اقدامات سوریه باقی مانده و مقدمات عملیات بعدی فراهم است.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اگر سوریه سقوط می کرد داعش سرنگون نمی شد، تصریح کرد: سرلشکر همدانی با توجه به اینکه امام خود را شناخت، وظیفه خود را نیز تشخیص داد و به آن عمل کرد. سرانجام در سوریه و رویارویی با دشمنان خدا به مقام شهادت رسید.

فلاح زاده در ادامه به یادآوری خاطره ای از سردار پرداخت و گفت: روزی سردار سلیمانی تماس گرفت که سردار حمدانی در راه سوریه است. نقشه ها را کار کردیم، تمام ارتفاعات، موانع و توانایی های دشمن را بررسی کردیم و رفتند پیش حاج قاسم، آنجا می گویند حاج قاسم بیا با هم عکس بگیریم، شاید این آخرین عکس ما باشد!

وی افزود: در قرارگاه نشسته بودیم که خبر مجروحیت حاج حسین را شنیدیم، سریع خود را به محل رساندیم و دیدیم آمبولانس در حال حرکت است و به حلب منتقل شد، رزمندگانی که مطلع شده بودند آمدند و همه سوره را خواندیم. حمد به نیت شفا، اما تقدیر خدا این بود که پیشوای بهشتی شود.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: رحمت خداوند به خانواده سردار حمدانی، به پدر و مادری که به او نان حلال دادند و به همسرانشان که با آرامش ام البنین استقامت کردند و ثابت قدم ماندند. و گفت این هدیه به رهبر عظیم الشعان ما اسلام و انقلاب کردیم.

فلاح زاده تاکید کرد: دشمنان بدانند اگر فرمانده را بکشی راه به جایی نمی برند که شهید شیرودی گفت: اگر شیرودی را بکشی هزاران شیرودی در هوانیروز هستند، اگر یک پاسدار را بکشی هزاران نفر می شوند. نگهبانان.”

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه خطاب به سردار همدانی گفت: ما به شما افتخار می کنیم سردار عزیز، برای همه رزمندگان اسلام هم عزیز و هم سرافراز هستید و هم مقام مجاهد و شفاعت و شهادت دارید. ، از طریق راحتی شما با دشمنان. خدایا ما می جنگیم، ما سربازان عاشورا و دشت نینوا هستیم، ما فرزندان جماران امام هستیم، ما فرزندان رهبر کبیر انقلاب هستیم، از ارتفاعات حرا آمده ایم، از شراب نوشیده ایم. غدیر خم، ما شهیدان حمام فرات هستیم، راه تو و شهدای اسلام تا پیروزی کامل، اسلام را بر کفر جهادی ادامه خواهیم داد.

تقدیم «حاج حسین همدانی» بر اهل فرهنگ و ادب و علم و معارف واجب است.

فلاح زاده تاکید کرد: تقدیم اهالی فرهنگ، ادب، علم و آموزش به حسین حمدانی از بدو تولد تا دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی، دوران دفاع مقدس، مبارزه با فتنه ها و مبارزه با داعش واجب است. در سوریه، اگر پاسدار را در سطح پاسداران عاشورا معرفی کنیم، باید از حسین حمدانی نام ببریم.

وی خطاب به آمریکا گفت: ای آمریکای جنایتکار، در زمان انقلاب ژنرال هوسر را برای شکست انقلاب به ایران فرستادید، بعد از انقلاب تجزیه طلبان سیستان و کردستان را تجهیز و حمایت کردید، کودتاهای طبس و نوژه، صدام و صدام را سازماندهی کردید. کشورهای او منطقه را علیه ما تشویق کردید، حمایت تسلیحاتی و مالی دادید، منافقین را تشویق به حمایت از صدام کردید، سه جنگ را در اطراف ایران شروع کردید، شروع به تهاجم و خونریزی فرهنگی کردید و داعش و النصره را ایجاد کردید، بیش از اینها کردید. به لطف خدا به نتیجه نرسیدی و نخواهی رسید.

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکا 7 هزار میلیارد دلار هزینه کرد، گفت: همه نقشه های آن با حاج قاسم و حاج حسین شهدای جبهه مقاومت و مدافعان حرم و آزادی خنثی شد. رهبران دوست داشتنی جهان آیا هزار نفر را علیه کشور تشویق می کنید؟ این جمعیت 85 میلیون است، آنقدر تبلیغ کردید، واتس اپ را راه اندازی کردید، اینستاگرام را راه اندازی کردید، بین المللی را راه اندازی کردید، مدام عملیات روانی انجام دادید، شورش ها را یکی پس از دیگری راه انداختید، اما هیچ دستاوردی نداشتید.

منبع: فارس