منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • این کار در استان همدان انجام شد. اختصاص 180 دستگاه خودرو از ناوگان عمومی برای اعزام زائران به حرم امام راحل (ره)

این کار در استان همدان انجام شد. اختصاص 180 دستگاه خودرو از ناوگان عمومی برای اعزام زائران به حرم امام راحل (ره)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از اختصاص 180 دستگاه اتوبوس برای اعزام زائران به حرم مطهر امام خمینی (ره) خبر داد.

من گزارش میدم اخبار روز از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان، صفر صادقی راد با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای اعزام کاروان های زائران به حرم مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب برای حضور در مراسم تدفین امام زمان(عج) خمین (ره) گفت: 180 دستگاه اتوبوس بین شهری، اتوبوس متوسط ​​و ون برای اعزام زائران در نظر گرفته شد.

صادقی راد تاکید کرد: ظرفیت برآورد شده برای اعزام زائران بیش از 5 میلیون و 500 هزار نفر بوده و هماهنگی های لازم با شرکت های حمل و نقل مسافر برای تسهیل در اعزام انجام شد.

وی افزود: فرآیند اعزام از تمامی شهرستان های استان به صورت یکپارچه توسط مراکز تعیین شده انجام می شود.

این مسئول تصریح کرد: این برنامه همه ساله همزمان با سالروز رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با هماهنگی و همکاری استاندار انصار اجرا می شود. سپاه الحسین(ع) استان و شرکت ها و انجمن های گردشگری استان.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تیمی از کارشناسان اداره حمل و نقل مسافر و کارشناسان راهداری برای نظارت و هماهنگی های لازم به این مراسم اعزام شده اند.
.