منو سایت

بازپرداخت وام های زیر 100 میلیون تن بدون ضامن

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
بازپرداخت وام های زیر 100 میلیون تن بدون ضامن

سخنگوی دولت با اشاره به دستورات رئیس جمهور برای اصلاح مقررات بانکی گفت: احتمال دارد نوع وثیقه وام های زیر 100 میلیون تن تغییر کند.

به گزارش اخبار روز، علی بهادری جهرمی در تشریح جزئیات دیدار رئیس جمهور با تیم اقتصادی دولت و مدیران ارشد بانک های دولتی و خصوصی، گفت: به راحتی بر اساس اعتبارسنجی، کارمندان و کارکنان عادی می توانند حقوق و دستمزد خود را شرط بندی کنند. اعتبار.

در این دیدار که بیش از دو ساعت به طول انجامید، رئیس جمهور بر لزوم توقف محاسبات حرفه ای، تسهیل در بازپرداخت وام به مردم و تامین اعتبار برای تامین تجهیزات خرد به جای وثیقه و ضامن و همچنین بازپرداخت وجه تاکید کرد. سود گزاف دریافتی از مردم تاکید بر بانک ها و آزادسازی یا واگذاری سریع واحدهای تولیدی تملک شده و به مدیران بانک ها هشدار می دهد که به بدبدکاران وام ندهند و در راستای منافع عمومی اسامی آنها را منتشر و دستشان را قطع کنند.

بررسی نظام‌ها و مقررات بانکی به نفع مردم و قوه قضائیه از دیگر دستورات رئیس‌جمهور به مدیران ارشد بانکی بود که از آنها خواستند تا پایان سال جاری کارگروهی از بانک مرکزی برای بررسی نظام‌ها و مقررات بانکی تشکیل دهند. سال