منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • برای منزوی کردن روسیه، غرب ممکن است به جنوب جهانی نیاز داشته باشد. اما آیا مودی گوش می دهد؟

برای منزوی کردن روسیه، غرب ممکن است به جنوب جهانی نیاز داشته باشد. اما آیا مودی گوش می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
برای منزوی کردن روسیه، غرب ممکن است به جنوب جهانی نیاز داشته باشد. اما آیا مودی گوش می دهد؟

گزارش مختصر CIPHER – استراتژی رو به رشد داخلی و خارجی علیه روسیه شاید در روز پنجشنبه زمانی که کنگره آمریکا از نخست وزیر هند به نارندرا مودی استقبال کرد، که او نیز از دعوت به سومین شام دولتی که جو بایدن رئیس جمهور از زمان روی کار آمدن جو بایدن میزبانی کرده است، کمی بیشتر آشکار شد.

با چهلمین بسته کمک نظامی ایالات متحده که تحویل داده می شود داخل رهبران اوکراین، ایالات متحده و اوکراین نیز به امید افزودن به اقتصادهای بزرگ غیرمتعهد، مانند هند، مشغول هستند. خارج از فشار بر روسیه و در عین حال کاهش نفوذ چین در منطقه. دهلی نو، شریک تجاری کلیدی مسکو که به تحریم های آمریکا نپیوسته است، به عنوان یک راه نجات اقتصادی کلیدی برای روسیه و نقطه فشار قوی بر کرملین تلقی می شود.

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post برای منزوی کردن روسیه، غرب ممکن است به جنوب جهانی نیاز داشته باشد. اما آیا مودی گوش می دهد؟ اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.