منو سایت

بهترین ساحل امنیت ملی برای تابستان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
بهترین ساحل امنیت ملی برای تابستان

آیا به یک ساحل خوب برای خواندن نیاز دارید؟ تابستان امسال همه چیز در دنیای ادبی داغ می شود، بنابراین اگر برای خنک شدن به ساحل یا استخر رفته اید، فکر می کنیم شاید برایتان جالب باشد که کارشناسان امنیت ملی می گویند بهترین مطالب تابستانی چیست.
همانطور که می‌دانید، The Cipher Brief همیشه کارشناسان و بازبین‌های مستقل با تجربه در دنیای امنیت ملی را انتخاب می‌کند تا نظرات خود را در مورد آنچه ارزش بسته‌بندی با دمپایی‌ها و کت‌های تابستانی را دارد به اشتراک بگذارند.

برخی از موارد مورد علاقه بازبین ما

جاسوسان، جنگ اطلاعاتی حماسی بین شرق و غرب توسط کالدر والتون یک اکتشاف جاه طلبانه شرق در مقابل غرب، جاسوس در مقابل جاسوس است. افسر سابق سیا (و کارشناس رمزگذاری) دن هافمن Spies را برای ما مرور کرد و والتون را به خاطر “درهم تنیدگی ماهرانه ژئوپلیتیک با داستانی جامع و متقاعد کننده از جاسوسی شنل و خنجر” تحسین کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کتاب، حتماً مصاحبه اخیر پادکست Cover Stories ما با Calder Walton را بررسی کنید.
 
معاون سابق وزارت دفاع در امور اطلاعات (و کارشناس مختصر رمز) مایک ویکرز زندگی اسرار تابستان امسال با انتشار کتاب خاطرات او به نام با همه ابزارهای موجود: خاطرات یک زندگی در اطلاعات، عملیات ویژه و استراتژی فاش شد. این خاطرات بینش های باورنکردنی را در مورد برخی از مهم ترین ماموریت های اطلاعاتی و عملیات ویژه زمان ما ارائه می دهد. از کشتن اسامه بن لادن گرفته تا تلاش برای جلوگیری از دستیابی ایران به بمب تا خروج روسیه از افغانستان، رهبر پیشین کلاه سبز که به اطلاعاتی تبدیل شده است، درس های آموخته شده را به اشتراک می گذارد. در اینجا یک بررسی است.
 
The Private Spy: The Letters of John Le Carré، ویرایش شده توسط تیم کورنول. یکی از تاثیرگذارترین رمان نویسان جاسوسی دهه 20هفتم قرن او خود زندگی جهنمی داشت – برخی از آنها را در نامه هایی که توسط پسرش جمع آوری و ویرایش شده بود توصیف کرد. عضو ارشد سابق وزارت خارجه بریتانیا (و کارشناس Cipher Brief) نیک فیش ویک کتاب را خواند و آن را برای ما مرور کرد و گفت که نامه ها به او قدردانی عمیق تری از صداقت و انسانیت لو کاره می دهد.
 
رفع امنیت سایبری آمریکا: ایجاد یک مشارکت استراتژیک عمومی و خصوصی، ویرایش شده توسط لری کلینتون. به گفته کلینتون، ما “نبرد امنیت سایبری را می‌بازیم و آن را به شدت از دست می‌دهیم” و باید شیوه واکنش خود را “انگیزه، مدرن و صرفه‌جویی کنیم”. مشاور عمومی سابق NSA و رهبر گروه ابتکارات سایبری،گلن گرستل آن را برای ما مرور کرد و گفت که این کتاب برای هر کسی که به دنبال درک عمیق‌تر آسیب‌پذیری‌های سایبری امروزی است، خواندنی عالی است… اما راه‌حل‌هایی برای فردا ارائه نمی‌دهد.

سوزان کلی، سردبیر مخفی مورد علاقه

من شخصاً عاشق این هستم که زنان وارد قلمرو داستان های جاسوسی شوند، به خصوص زنان بسیار جالبی که به عنوان نویسنده به معنای واقعی کلمه مغز پشت هر عملیات هستند. من به نسخه صوتی Red London توسط یک نویسنده سابق اطلاعاتی سیا گوش دادم آلما کاتسو این به دنبال کتاب دیگری از او به نام بیوه سرخ است که تابستان سال گذشته مورد علاقه من بود. امسال «دو» کهنه سرباز سیا را برای بررسی آن انتخاب کردیم. “زوج سابق سیا”. آن و جی گرونر به نظرم «خوانده‌ای جذاب، با دسیسه‌های بین‌المللی نفس‌گیر، فریب روسیه و همکاری قدیمی انگلیسی-آمریکایی» بود.
 

ویراستار ارشد کتاب مخفی بود مورد علاقه هارلو

«اگرچه من هنوز وقت نکردم همه کتاب‌های فهرست را بخوانم (هنوز)، از کتاب «تزلزل ناپذیر: همسرانی که برای اطمینان از اینکه هیچ مردی پشت سر نمی‌ماند جنگیدند» که قهرمانی خانواده‌های اسرای جنگ ویتنام و MIA را در حصول اطمینان از این موضوع جنگیدند، لذت بردم. هیچ کس عقب نمانده و بالعکس، من عاشق اسم رمز Blue Wren بودم که توضیح می داد تحلیلگر DIA چگونه است. آنا مونتس با جاسوسی برای کوبا نه تنها به کشور بلکه به خانواده اش خیانت کرد.

  • تزلزل ناپذیر: همسرانی که می جنگیدند تا مطمئن شوند هیچ مردی از تیایلور بالدوین کیلند و جودی سیلوراستاین گری داستان الهام‌بخش همسران اسرای جنگی ویتنامی و اسرای جنگی را روایت می‌کند که برای اطمینان از فراموش نشدن شوهرانشان توسط دولت‌های متوالی آمریکایی که خیلی مایل به انجام این کار بودند، جنگیدند. برای این کتاب با ما تماس گرفتیم مونیکا کولمن فررا برای انجام بررسی پدرش که سرگرد نیروی هوایی بود، در سال 1968 سرنگون شد و بقایای او پیدا شد، نبش قبر شد و 27 سال بعد در گورستان ملی آرلینگتون دفن شد.
  • نام کد Blue Wren: داستان واقعی خطرناک ترین زن جاسوس آمریکا – و خواهری که نویسنده به او خیانت کرده استجیم پاپکین. داستانی قابل توجه در مورد آنا مونتس که تحلیلگر ارشد کوبایی آژانس اطلاعات دفاعی بود – در حالی که برای کوبا جاسوسی می کرد. مونتس بیست سال را در زندان گذراند و تنها چند روز پس از انتشار کتاب آزاد شد. یک پروفایل سیا پس از دستگیری او را “خود محور، دستکاری کننده… و متکبر” توصیف کرد. مونتس نیز برای مدت طولانی موفق بود. من این کتاب را دوست داشتم و دلیل آن را در این بررسی Cipher Brief توضیح می دهم.

کتاب‌های دیگری که ما (و منتقدان) واقعاً دوست داشتیم

قایقرانی در برابر باد: رهبری و ریسک از TopGun تا اتاق موقعیت توسط دریاسالار سندی وینفلد کتاب خاطرات جنگ و رهبری ترکیبی از معاون سابق رئیس ستاد مشترک ارتش است. بازبین، افسر سابق سیا (و کارشناس Cipher Brief) مارک پولیمروپولوس به ویژه به توصیف دریاسالار از روزهای او به عنوان خلبان F-14 و افسر فرمانده ناو هواپیمابر و «لنگرهای» کلیدی رهبری خوب که وینفلد در سراسر کتاب به آن اشاره می‌کند جلب شد.

در خدمت ملت: زندگی و زمانه جورج پی شولتز توسط فیلیپ تاوبمن. سفیر (و کارشناس مختصر رمز) به گری گراپو بررسی این کتاب را «الهام‌بخش، جامع و تحریک‌آمیز» درباره جورج شولتز نامید، که خدمات عمومی او از خدمت به عنوان تفنگدار دریایی در جنگ جهانی دوم تا پست‌های متعدد در سطح کابینه، به ویژه به عنوان وزیر امور خارجه در دوران دولت ریگان و ایفای نقش در نقش یک نقش انتقادی متغیر بود. نقشی در پایان صلح آمیز جنگ سرد دارد.

صلیب مذاکره کنندگان، رمانی از دکتر کنت دکلوا، یک روانپزشک شاغل و پزشک-دیپلمات سابق برای دولت ایالات متحده. اولین رمان دکلوا داستان یک کشیش کاتولیک بزرگ شده در تگزاس را روایت می کند که به طور غیرمنتظره ای متوجه می شود که به سیا کمک می کند تا با کارتل های مواد مخدر و جاسوسان روسی مقابله کند. نیاز به دانستن بیشتر دارید؟ بخوانش به جو آگوستین مروری کوتاه بر Cipher در اینجا.

مرد ما در توکیو: یک سفیر آمریکا و شمارش معکوس برای پرل هاربر روایتی روشنگر و بسیار خواندنی از سفیر آمریکا در توکیو در طول جنگ جهانی دوم است. داشتیم استراق سمع می کردیم رومن پاپادیوکرئیس مرکز بنیاد دیپلماسی و اولین سفیر ایالات متحده در اوکراین برای کمک به افزایش قدردانی ما از این کتاب در نقدی که در ژانویه منتشر کردیم.

اعتصاب برگشت: پایان صلح فضای مجازی – و چگونه می توان آن را از آن پس گرفت لوکاس کلو کتابی به موقع است که به طرز ماهرانه ای تئوری روابط بین الملل، تاریخ نظامی و تحلیل سیاسی را به هم می پیوندد و به گفته منتقد ما، ایوان روزنفیلداین کتاب برای کارشناسان امنیت سایبری و مبتدیان قابل دسترسی است.

The Secret City: The Hidden History of Gay Washington توسط جیمز کرچیک. افسر ارشد سابق سیا اندی دان کتابی را که او توصیف می‌کند به‌عنوان «کتابی معوقه، پیشگامانه و جامع و بهترین – تا کنون – برای پرداختن به تاریخچه زندگی و کار LGBTQ در پایتخت کشورمان» مرور می‌کند.

شکست اطلاعات در مورد COVID-19: چرا این هشدار کافی نبود؟ اریک دال.همه گیری فراتر از اورژانس بهداشتی، بحران امنیت ملی است. مشارکت کننده در Cipher Brief (و خود نویسنده) دکتر کن دکلوا این کتاب بسیار به موقع را بررسی می کند و توضیح می دهد که چرا دال کووید-19 را یک شکست اطلاعاتی عمیق می نامد.

داوری ایران – خاطرات لاهه، کاخ سفید و زندگی در خط مقدم عدالت بین المللی توسط چارلز ان. بروور خاطرات نوع متفاوتی از جنگ سرد است. در بررسی خود، الیزابت اس. مک کنزی بیدل “یک خاطرات حقوقی محکم با حکایات فراوان که برای هر کسی که می‌خواهد چارچوب‌های حقوقی کلیدی بین‌المللی را که همه ما تحت آن زندگی می‌کنیم درک کند، مفید خواهد بود.”

عصر خطر: ایمن نگه داشتن آمریکا در عصر ابرقدرت های جدید، سلاح های جدید و تهدیدات جدید توسط اندرو هوهن و تام شنکر مجموعه ای از تهدیدات پیش روی ایالات متحده را بررسی می کند و راه هایی را پیشنهاد می کند که از طریق آنها دولت باید برای یافتن راه هایی برای مقابله با این تهدیدات دوباره پیکربندی و تنظیم شود. نویسنده، افسران نیروی دریایی و استراتژی نظامی جورج گالدوریسی این نقد را برای ما نوشت و کتاب را برای افراد غیرمتخصص و کارشناسان سیاستی که دغدغه امنیت کشور دارند تحسین کرد.

واحد اعداد کثیف: استنلی لاول، OSS و مغز متفکران جنگ مخفی جنگ جهانی دوم، توسط جان لایل داستان مردی است که در طول جنگ جهانی دوم “Q” آمریکا بود و به توسعه دستگاه‌ها، سلاح‌ها، دستگاه‌های پنهان‌سازی و موارد دیگر برای OSS کمک کرد. برای بررسی کتاب. برگشتیم به رابرت والاس که نیم قرن بعد خدمات مشابهی را در اداره “دفتر خدمات فنی” سیا انجام داد.

یک میهن پرست واقعی آمریکایی: رومن افسر ارشد سابق سیا دنیل اوکانراو که به عنوان رئیس امنیت چندین مدیر سیا خدمت کرده است، اولین رمان خود را در این اکشن هیجان انگیز سریع ارائه می کند که شخصیت آن (مانند اوکانر واقعی) با نام “دک” شناخته می شود. بنابراین ما به Doc خودمان روی آوردیم. ، دکتر کنت دکلوا – یک رمان نویس، مقامات سابق وزارت خارجه، و یک روانپزشک شاغل برای بررسی کتاب.

ماشین طبقه بندی: آنچه که تاریخ در مورد اسرار اصلی آمریکا آشکار می کند متیو کانولی یک مطالعه جامع در مورد چگونگی استفاده از هوش مصنوعی برای بررسی فرآیند طبقه‌بندی اطلاعات دولتی ایالات متحده است. به گفته داور ما، یک وکیل کهنه کار، نتایج متفاوت و گاهی گیج کننده است ترنس چک. اما اینکه آیا علم داده و هوش مصنوعی به حل مشکلات طبقه بندی کمک خواهند کرد یا خیر، سوالی است که هنوز در حال رشد است.

بخوان و گوش کن
حتماً در پادکست Cover Stories مشترک شوید، جایی که با نویسندگان، ناشران، عوامل و فعالان هالیوود مصاحبه می کنیم.

متوجه می‌شوید که ما همیشه سعی می‌کنیم منتقدانی با تخصص عمیق و علایق خاص و مطابق با نویسندگان کتاب پیدا کنیم. اگر فکر می‌کنید آنچه را که لازم است برای یک مرورگر Cipher Brief دارید، به آدرس [email protected] ایمیل کنید. ما تعداد زیادی کتاب خوب (و چند کتاب بد) در افق داریم – و ما به داوران خوب نیاز داریم تا به ما کمک کنند تا آنها را مرتب کنیم.

ما را بررسی کنیدرهنمودهایی برای داوران

Cipher Brief در برنامه وابسته به آمازون شرکت می کند و ممکن است از خریدهای انجام شده از طریق پیوندها، کمیسیون کمی دریافت کند.

بینش‌ها، دیدگاه‌ها و تحلیل‌های امنیت ملی متخصص محور را در اینجا بخوانیدخلاصه رمززیرا امنیت ملی کار همه است

The post بهترین کتاب‌های امنیت ملی در ساحل تابستان اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.