منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • بیانیه انصارالحسین(ع) همدان در واکنش به اظهارات یکی از سران قیام

بیانیه انصارالحسین(ع) همدان در واکنش به اظهارات یکی از سران قیام

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
بیانیه انصارالحسین(ع) همدان در واکنش به اظهارات یکی از سران قیام

سپاه انصارالحسین(ع) همدان با صدور بیانیه ای در واکنش به توهین های میرحسین موسوی به رهبر سرافراز جهان اسلام، حاج حسین همدانی، خواستار برخورد جدی و سریع مسئولان مربوطه با این یاغی شد.

من گزارش میدم روزنامه، سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در واکنش به توهین میرحسین موسوی به سرافرازترین رهبر جهان اسلام حاج حسین حمدانی با صدور بیانیه ای نسبت به این موضوع اعتراض کرده و خواستار برخورد جدی و سریع مسئولان ذیربط شد. شورشی شد.
در این بیانیه آمده است:
بسم رب الشهداء و صدیقین
شهدا گوهرهای ماندگاری هستند که تمام تاریخ آینده این کشور به آنها افتخار خواهد کرد و هر آزاده ای یاد و خاطره شهدا را در برابر عظمت و اقتدار معنوی نظام کنونی اسلامی و امت اسلامی زنده نگه خواهد داشت. که به فیض شهادت و به برکت خون شهدا شکل گرفته است و به اهداف و آرمان های والای خود پی خواهد برد.
این رزمندگان دلیر اسلام نه تنها با فداکاری برای ایران اسلامی سربلندی، عزت، عزت و سربلندی آفریدند، بلکه ظاهراً اسلام را از محدوده دور نگه داشتند و برای جهان اسلام عزت و سربلندی به ارمغان آوردند.
شهید سرلشکر حاج حسین حمدانی از شهدا و مجاهدان برجسته ای است که تمام زندگی خود را وقف اسلام و قرآن و مکتب و مردم جهان اسلام کرد و نمونه واقعی مجاهد در راه خدا و راه خدا بود. کار جهادی که در زمان خود همواره به عنوان مجاهد در تنگه احد آماده بود و هرگز از تنگه ها خارج نشد و در طول عمر پربرکت خود همیشه انقلابی بود، انقلابی عمل کرد و انقلابی ماند تا سرانجام به آن رسید. درجه رفیع شهادت
وی جهادگر، ولایتمدار، مطیع، خستگی ناپذیر، پر امید، پرتلاش و سرباز واقعی دین بود که همواره در برابر انقلاب و در طول 40 سال جهاد در راه خدا و مجاهدت خالصانه در راه خدا تزلزل ناپذیر بود.
شهید حمدانی از شهدای برجسته در دوران جنگ تحمیلی و از فرماندهان عالی رتبه نظام بود که در دوران انقلاب با حضور در جبهه های هشت سال دفاع مقدس، اقدامات موثر و ایفای نقش کردند. انجمن پیشکسوتان جهاد و شهادت، تأسیس ارتش استان همدان، تشکیل هیئت رزمندگان ترولله، ایفای نقش در فتنه سال 1387 از مهمترین و ارزشمندترین اقداماتی است که این شهید والامقام در صمیمیت خود انجام داده است. تلاش ها.
شهید حمدانی در فتنه 88 به عنوان فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با تجربه و توانمندی فراوان به عنوان فرمانده میدانی به مقابله با فتنه گران پرداخت و نقش بسیار تعیین کننده و تاثیرگذاری در برقراری امنیت داشت و از تمام توان خود استفاده کرد. تلاش برای جداکردن مردم و مردمی که دشمن نبودند و با انقلاب و نظام دشمنی نداشتند از آشوبگران تا آسیبی به آنها نرسد و با حماسه ای بی نظیر این وظیفه را به انجام رساند و رسالت خود را به زیبایی و با با کمترین هزینه و تلاش و تلاش فراوان صحنه را به خوبی اداره کرد و شورشیان و دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کرد که هشت ماه ناآرامی سال 1367 را به سختی هشت سال دفاع جهانی دانستند. بنابراین او موفق شد موقعیت را به یک پیروزی بزرگ برساند.
در شرایطی که جبهه مقاومت به حضور ایشان نیاز داشت، در شرایط بسیار سختی با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری توانست از تشکیل حکومت تکفیری و بر همین اساس ملت تکفیری برای حفظ اسلام جلوگیری کند. با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری و الگوبرداری از بسیج نیروها، مردم صحنه را سازماندهی و سازماندهی کردند و با تشکیل بسیج در جهان اسلام، نقش تعیین کننده ای در حفظ و حراست از سوریه ایفا کردند و توانستند به موفقیت های زیادی دست پیدا کند و از سقوط کشور سوریه جلوگیری کند و به پیروزی جبهه حق منتهی شود که این به خاطر استقلالی است که امروز در سوریه وجود دارد و این به خاطر از خودگذشتگی این شهید بزرگوار و شهدای مدافع حرم است. حرم چون اگر شهید همدانی نبود قطعا سوریه سقوط می کرد.
شهید همدان از مسیر انقلاب خارج نشد و به دریافت 2 مدال پیروزی از رهبر معظم انقلاب افتخار می کند.
دشمنی نظام حاکم با اندیشه‌های بلند و آزادی‌بخش اسلام سابقه‌ای طولانی دارد و هر جا که این نظام ضد بشری در برابر این اندیشه والا کم کاری می‌کند، کاری جز گِل افشانی ندارد.
در روزهای گذشته میرحسین موسوی از رهبران فتنه 88 که به دلیل اغتشاشات علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و بسترسازی برای سرنگونی نظام و انقلاب مورد خشم مردم قرار گرفته بود، پس از مدت ها در مورد انقلاب، رهبری می نویسد، شهدا و جبهه مقاومت اسلامی و به ویژه حاج حسین حمدانی را آزرده خاطر کرده است که این اقدام موجب تأثر و تأثر مردم مؤمن و دوستدار شهدا شده است.
هتک حرمت این ملعون و یاغی بار دیگر ثابت کرد که تقلب در انتخابات ۱۳۹۷ بهانه و راز آشوب و شورش برای براندازی نظام خصومت و دشمنی با نظام و انقلاب و اسلام بود که البته این میل را از بین خواهد برد. قبر.
انصارالحسین(ع) همدان با محکومیت گستاخی و تهمت این مرد ملعون تاکید کرد که آرمان های شهدا به زادگاه جاهلان تبدیل نمی شود و هیچکس حق توهین به شهدا را ندارد. وی از مسئولان ذیربط خواستار رسیدگی سریع به این معضل است تا دلیل تکرار این هتک حرمت مرتفع شود و به خانواده های شهدا و ایثارگران و دوستداران فرهنگ ایثار و شهادت واکنش نشان دهند. پاسخ محکمی به این شخص حقیر بدهید.
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصار حسین همدان