منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • بیانیه نماینده ولی فقیه در ارتش استان همدان در محکومیت توهین نشریه فرانسوی

بیانیه نماینده ولی فقیه در ارتش استان همدان در محکومیت توهین نشریه فرانسوی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
بیانیه نماینده ولی فقیه در ارتش استان همدان در محکومیت توهین نشریه فرانسوی

نماینده ولی فقیه در انصارالحسین(ع) استان همدان با صدور بیانیه ای اقدام این نشریه فرانسوی را به دلیل توهین به مرجعیت دینی و سیاسی محکوم کرد.

به گزارش روزانه نیوز، در متن بیانیه حجت الاسلام الیاس نجاری، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان آمده است: عَنْ أَبِی عَبْدِ اَللَّهِ عَلَیْهِ اَلسَّلاَمُ قَالَ قَالَ رَسُولُ اَللَّهِ صَلَّى اَللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ: إِذَا رَأَیْتُمُ اَلرَّجُلَ لاَ یُبَالِی مَا گفت و نه، آنچه به او گفته شد، پس زبان شیطان است. امام صادق (علیه السلام) می فرماید: رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمود: وقتی کسی را می بینید که در گفتار یا آنچه به او می گویند عیب ندارد، از هدایت نادرست یا نادرست است. شرکت شیطان الکافی، جلد ۲، صفحه ۳۲۳.

در ادامه این بیانیه آمده است: بار دیگر قوم مغالطه کوردل و شرکای شیطان بزرگ گرد هم آمدند تا نور خدا را با دهان خود در تخیلات شدید خود خاموش کنند تا اینکه خداوند متعال خواست نور خود را کامل کند. یقیناً انوار قدّوسیت خداوند که به خواست روح القدس و به فرمان رهبر بزرگ جهان اسلام بر همه جهان می تابد، مانند خورشید جهان. هرگز نمی توان آن را خاموش کرد.

این بیانیه می افزاید: تجربه نشان می دهد که اقدامات مضحک و غیرانسانی مدعیان آزادی و حقوق بشر، خورشید جهان اسلام و خلق الهی را بیش از پیش روشن کرده است. مطمئناً این حرکت زشت و اقدام وقیحانه مجله فرانسوی خطک و گستاک (که سابقه توهین رذیله و بی شرمانه به پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم را دارد) در پرونده سیاه خود نیز نشانه ای است. از اوج تحقیر، عصبانیت و بی منطقی طرفین. مدعی انسانیت و اخلاق است) اراده ما سربازان ولایت را در مبارزه با استکبار جهانی و جام شیطان بزرگ و توسعه حاکمیت دین مبین اسلام در سراسر جهان چند برابر خواهد کرد.

همچنین در این بیانیه آمده است: به خواست خداوند، به خواست خداوند و هدایت حکیمانه امین امت، رهبر پیرخمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (روحی له الفداء) در نزدیکی آینده مستکبران جهان نابود خواهند شد که در رأس آن شیطان بزرگ توسط تحصیلکردگان مکتب پرورش خواهد یافت حاج قاسم عزیز تماشا خواهیم کرد. زیرا قدرت و اراده خداوند متعال بر همه قدرت ها و اراده ها تسخیر می شود. «زمین میراث بندگان صالحان است».

مجله شارلی ابدو پس از اقدام پوچ خود برای راه اندازی مسابقه بین المللی طراحی کاریکاتور، با تصاویری فوق العاده توهین آمیز همراه با الفاظ و عبارات زشت و زننده، ویژه نامه 14 ژانویه 1401 خود را به این شماره اختصاص داد.