منو سایت

تبیین دستاوردها با رویکرد امیدوارانه نقش مؤثری دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
تبیین دستاوردها با رویکرد امیدوارانه نقش مؤثری دارد

مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان گفت: جشنواره رسانه ای ابوذر به عنوان معتبرترین جشنواره رسانه ای کشور و استان ها توانست با رویکردی امیدوارانه در عرصه مشکلات سیستمی و تبیین دستاوردها نقش موثری ایفا کند.
من گزارش میدم روزنامهامروز پوستر نهمین جشنواره رسانه ای ابودر استان همدان توسط حجت الاسلام دکتر خسرو پناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور، نماینده افتخاری ولی فقیه در استان، معاونت محترم سپاه انصارالحسین(ع) و معاون سیاسی و امنیتی استانداری، مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد و سایر گروه ها. مدیران استانی معرفی شدند.
نصیر قوامی رئیس سازمان بسیج رسانه در حاشیه این مراسم گفت: نام این جشنواره برگرفته از نام صحابه با سعادت رسول گرامی اسلام و بصیر و یار باوفای امیرالمومنین است. مؤمنان علی (ع) حضرت ابوذر غفاری خامنه ای برای امید آفرینی در جامعه، نهمین جشنواره رسانه ای ابوذر با رویکردی امیدبخش در سراسر کشور و استان همدان برگزار می شود.
وی تصریح کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران محترم در این جشنواره در فضایی کاملا آزاد و منصفانه مطالبات خود را بیان و دستاوردها را در محورها و قالب های مورد نظر تبیین می کنند و استان به سمت شکستن فضای ناامیدی در جامعه پیش خواهد رفت. .
قوامی بیان کرد: در این دوره از جشنواره ابودر سیاست ها بیشتر هدفمند شد و سعی شد جشنواره رسانه ای ابودر به صورت مسئله محور با رویکرد حل مشکلات و معضلات برگزار شود.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان گفت: نهمین جشنواره رسانه ای ابوذر در قالب گزارش، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، گرافیک کارتونی، عکس، کلیپ گزارش تصویری، مستند و پادکست برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد: محورهای نهمین دوره این جشنواره «کنترل تورم – رشد تولید»، «جهاد تبیینی»، «رابطه رسانه و صنعت»، «مبارزه با آسیب های اجتماعی»، «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، بسیج و عرصه های عمل»، «امید و بصیرت»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری»، «سبک زندگی ایرانی و اسلامی (عفاف و حجاب)» و «گروه های رسانه ای و جهادی». دو محور ویژه استان همدان نیز در این جشنواره گنجانده شده است که عبارتند از: مطالبات منصفانه و نتیجه محور و همچنین تولیدات ویژه دومین کنگره شهدای استان همدان.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان همدان یادآور شد: علاقه مندان می توانند آثار تولیدی خود را در بازه زمانی دی ماه 1401 تا پایان دی ماه 1402 در سایت جشنواره به نشانی http://hamedan.basijrasaneh.ir بارگذاری کنند.