منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • تحریم بسیج دانشجویی ناشی از یاس و ناتوانی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

تحریم بسیج دانشجویی ناشی از یاس و ناتوانی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
تحریم بسیج دانشجویی ناشی از یاس و ناتوانی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در انصارالحسین(ع) گفت: تحریم بسیج دانش آموزی ناشی از یاس و درماندگی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی است.

من گزارش میدم روزنامه، حجت الاسلام الیاس نجاری گفت: این تحریم مدال افتخار بسیج دانشجویی است و نشان از یاس و لجاجت اتحادیه اروپاست و دشمنان بدانند که این تحریم ها انگیزه مضاعفی به دانش آموزان خواهد داد. دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی

وی خاطرنشان کرد: مهمترین ویژگی بسیج دانشجویی در نظام فکری امام و رهبری ولایت، جهادی بودن، مطالبه گری بودن و در خط مقدم بودن انقلاب است.

نجاری همچنین خاطرنشان کرد: دانش آموزی بسیجی یکی از مهم ترین مجموعه های بسیجی است که توسط جمعی از جوانان انقلابی، مؤمن، بصیر و آگاه در دفاع از ارزش های والای انقلاب اسلامی تشکیل شده است که نقش آفرینی کرده اند. هر از گاهی در صحنه نقش می بندد و این شجاعت و بینش افرینی یک جنبش دانشجویی است که دشمنان را به ستوه آورده و چاره ای جز تحریم و نابودی این گروه نقش آفرینی ندارد.

نماینده ولی فقیه در انصارالحسین علیه السلام افزود: هدف دشمن از جنگ ترکیبی ایجاد یأس و یاس در بین طلاب است و هدف آنها ضربه زدن به نقاط مهم و تأثیرگذار انقلابی است. سازمان هایی مانند بسیج دانشجویی».

رئیس نهاد مدیریت عالی در دانشگاه های استان نیز به نقش بی بدیل بسیج دانشجویی در مطالبه حق اشاره کرد و افزود: بسیج دانشجویی توانایی برجسته ای در جذب و تنویر افکار عمومی و طرح مطالبات منصفانه و شایسته در خصوص مطالبات به حق دارد. مشکلات و مسائل معوق کشور یکی از مطالبات همیشگی این مجموعه دانشجویی است و همین امر باعث نگرانی و ترس دشمن از این قشر تأثیرگذار شده است.

حجت الاسلام محمد مهدی حاجیلیویی محب در ادامه افزود: رهبری و بسیج دانشجویی همچون واحدی معنوی در ایجاد وحدت برای تحقق و تحقق اهداف والای انقلاب با محوریت صیانت از اسلام و نظام جمهوری اسلامی هستند و می باشند. همیشه در کنار یکدیگر خواهند بود و دشمنان بدانند که این حرکات بدخواهانه و زشت نمی تواند در اراده و اندیشه و هدف بسیج دانشجویی خللی ایجاد کند و بدانند که یک نهاد پیشرو با تمام توان و تمام ظرفیت خود در حمایت از این قشر بصیر خواهد بود و از بسیج دانشجویی در راستای این حرکت مترقی حمایت خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان نیز در پایان این دیدار این تحریم را سند افتخار بسیج دانشجویی دانست و گفت: این افتخار ماست که دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی نهادی مبدأ را هدف قرار داده اند. از تدابیر گرانقدر و متعالی رهبر معظم انقلاب اسلامی است و بدانند که این حرکت های مذبوحانه خللی در اراده پولادین دانشجویان انقلابی ایجاد نخواهد کرد و راه روشن انقلاب را با رهبری رهبر معظم انقلاب ادامه خواهد داد. انقلاب اسلامی قوی تر و قوی تر از گذشته.