تسریع در محاکمه و مجازات عاملان شهادت علی نظری

تسریع در محاکمه و مجازات عاملان شهادت علی نظری

روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از درخواست ارتش این استان از دستگاه قضایی برای تسریع در رسیدگی و مجازات عاملان شهادت شهید عزیز، پاسدار پاسدار سرگرد علی نظری خبر داد. .

روابط عمومی انصارالحسین(ع) استان همدان در خصوص قیام اخیر دشمنان انقلاب و نظام اسلامی و محاکمه عاملان شهادت سرگرد پاسدار علی نظری توسط نیروهای امنیتی شهرستان ملایر اطلاعیه ای صادر کرد. شهر.
به گزارش خبر روز، متن این پیام به شرح زیر است.

به نام خدا

  

خدای بزرگ را شاکریم که با هوشمندی و بصیرت ملت بزرگ ایران و تلاش ارزنده نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی کشور و حضور و همراهی سپاه پاسداران و بسیجیان شهرستان سلاشور و دریا دل، شورش اخیر صهیونیست های آمریکایی که با کمک راهزنان مسلح و اراذل و اوباش انجام شد. عناصر گروه های تروریستی و تجزیه طلب و برخی از وطن پرستان داخلی توهم و تمایل به براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند که نتیجه آن شکستی خفت بار بود.

اقدامات قاطع و تحسین برانگیز قوه قضائیه برای مجازات عوامل شبکه مرتبط با سرویس اطلاعاتی و جاسوسی رژیم صهیونیستی که مورد استقبال آحاد جامعه اسلامی است، رسیدگی سریع به پرونده متهمان مرتبط با شورش و اقدامات ضد امنیتی و داعش اخیر که از سلاح سرد و گرم استفاده می کند. بر تعرض به جان و مال مردم و شهادت ده ها تن از نیروهای امنیتی تاکید می کند تا همگان بدانند که اجرای عدالت و مجازات مجاهدین خط قرمز جمهوری اسلامی به عنوان دستور الهی است و اجازه سازش را به کسی نمی دهد. در این منطقه

در این گذر بسیجیان و پاسداران همواره در صحنه انقلاب در استان فعال و انقلابی همدان حضور دارند و از قوه محترم قضائیه انتظار دارند در پاسخ به درخواست مردم شریف استان در رسیدگی به دادرسی تسریع کنند. و اعدام عاملان شهادت شهید عزیز استان “سرگرد پاسدار علی نظری” از شهدای مظلوم، مامور امنیتی شهر ملایر که در اغتشاشات اخیر کشته شده است باید مراقب باشد که برخی از دردها و آسیب هایی که این روزها بر مردم این استان غیور و شهیدپرور وارد شده است باید جبران شود.