منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • تصویب تسهیلات ترویج تولید به ارزش 31 میلیارد ریال برای سه واحد تولیدی همدان

تصویب تسهیلات ترویج تولید به ارزش 31 میلیارد ریال برای سه واحد تولیدی همدان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
تصویب تسهیلات ترویج تولید به ارزش 31 میلیارد ریال برای سه واحد تولیدی همدان

امروز سه شنبه نهم دی ماه 1401 در سی و نهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید همدان وام 31 میلیارد ریالی برای سه واحد تولیدی فعال و نیمه فعال در این استان تصویب شد که به گفته استاندار با تزریق با این میزان نقدینگی، مشکلات پیش روی این واحدها برطرف شده و به چرخه تولید و فعالیت باز می گردند.

به گزارش دیلی نیوز، «علیرضا قاسمی فرزادوی روز سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل تولید استان همدان اظهار داشت: رویکرد ستاد تسهیل حمایت از تولیدکنندگان و پیگیری مشکلات و مسائل صنایع و طرح های تولیدی است و با ارائه راهکاری منطقی بر مشکلات شرکت های تولیدی فائق آییم. توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال نقشی بی بدیل دارد.

قاسمی فرزاد بیان کرد: یکی از این واحدها با شرکت قطعات سینا مرتبط بود و دستورات مقتضی برای پرداخت 50 درصد بدهی این واحد تولیدی صادر شد.

وی تصریح کرد: همچنین در زمینه برخی مشکلات شرکت خوشنوش تولید کننده انواع نوشابه های گازدار در همدان با تامین اجتماعی و امور مالیاتی استان تصمیمات لازم اتخاذ شد.

استاندار همدان بیان کرد: همچنین مصوب شد با هم افزایی دستگاه های خدمات رسان حمایت های لازم برای تامین برق و گاز گلخانه شرکت خوشنوش انجام شود.

قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه انتقال گاز و برق با همکاری دستگاه های ذیربط برای ایجاد بیش از 300 هکتار گلخانه در روستای سلینا شهرستان روزن انجام می شود، ادامه داد: حسن لطفی نمایندگان مردم شهرستان های روزن و درگزین برای پیگیری و رفع مشکلات این گلخانه در شورای اسلامی جلسه حضور یافتند.

وی نقش تولید در رشد و توسعه اقتصادی کشور را بی نظیر ارزیابی کرد و ادامه داد: حمایت از صنایع و رفع مشکلات و موانع پیش روی آنها مهمترین رسالت مدیران اجرایی کشور تلقی می شود.