منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • توزیع اقلام باکیفیت و لوکس مهمترین هدف نمایشگاه پوشاک ایرانی و اسلامی است.

توزیع اقلام باکیفیت و لوکس مهمترین هدف نمایشگاه پوشاک ایرانی و اسلامی است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
توزیع اقلام باکیفیت و لوکس مهمترین هدف نمایشگاه پوشاک ایرانی و اسلامی است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان همدان اعلام کرد: توزیع اقلام باکیفیت و لوکس مهمترین هدف برگزاری نمایشگاه پوشاک ایرانی و اسلامی است.

من گزارش میدم روزنامه احمد شانیان از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان همدان به حضور 80 برند از 13 استان کشور و بیش از 90 غرفه در این رویداد اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم یک نمایشگاه خوب داشته باشیم. برنامه و به احترام بانوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران مراسمی برگزار کنیم.

وی با قدردانی از کمک دستگاه های فرهنگی و نظارتی در تحقق این رویداد گفت: گسترش و توسعه مغازه های دائمی عرضه پوشاک ایرانی اسلامی از برنامه های اداره کل صمت در سطح استان است.

مدیر کل صامت خاطرنشان کرد: پاسخگویی به سلایق مختلف بانوان با محصولات لوکس و باکیفیت از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است و امیدواریم بتوانیم برنامه خوبی برای تجلیل از بانوان پایتخت ایران برگزار کنیم.

شانیان گفت: ما اولین استانی هستیم که این اتفاق را محقق کردیم که در همان ساعات اولیه با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم مواجه شد.

وی تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاه باعث ترغیب تولیدکنندگان منطقه به تولید و عرضه کالاهای با کیفیت و متناسب با ذائقه بانوان می شود.

توزیع اقلام باکیفیت و لوکس مهمترین هدف نمایشگاه پوشاک ایرانی و اسلامی است.

ایجاد نمایشگاه لباس ایرانی اسلامی کاری جهادی و قابل تقدیر است

معاون سیاسی امنیتی استانداری همدان در ادامه گفت: برگزاری چنین رویدادهایی در استان همدان ضروری است و باید تکرار شود.

حسن رضانی با بیان اینکه دشمنان به دنبال کاهش عفاف و حجاب هستند، تصریح کرد: دست اندرکاران ایجاد این نمایشگاه تلاش می کنند زیرا جهاد فقط به دست گرفتن اسلحه نیست.