منو سایت

توزیع 130 تن مرغ رایگان در همدان آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
توزیع 130 تن مرغ رایگان در همدان آغاز شد

معاون مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان همدان گفت: توزیع 130 تن مرغ منجمد به ارزش پنج میلیارد و 200 میلیون تومان بین نیازمندان این استان آغاز شد.

علی چاردولی وی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان همدان توزیع بسته های کمک معیشتی را در قالب طرح «سفره احسان» برای حمایت از اقشار کم درآمد و آسیب پذیر آغاز کرد. گروه ها و امروز چهارمین مرحله این طرح با توزیع جوجه آغاز شده است.

وی با بیان اینکه جوجه های منجمد از سردخانه همدان تحویل داده شد افزود: 375 گروه جهادی که 99 درصد آنها بسیجیان مستقر در مناطق هستند وظیفه توزیع جوجه ها را بر عهده دارند و این افراد توزیع جوجه ها را بر عهده دارند. جوجه ها با توجه به اشرافیت مناطق و شناسایی اقشار کم درآمد و محروم می توانند بهتر به ستاد اجرایی فرمان امام در انجام این کار کمک کنند.

معاون مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) استان همدان افزود: طرح سفره احسان برای حمایت از اقشار آسیب پذیر، محروم و کم درآمد ساکن استان از ابتدای سال جاری آغاز و به چهار نفر بسته توزیع شد. مرحله تا کنون رزق و روزی و مساعدت دینی انجام داده است.

چهاردولی یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون 375 هزار بسته معیشتی به ارزش 60 میلیارد تومان شامل برنج، حبوبات، غذا و مرغ با کمک گروه های جهادی در این استان توزیع شده است./ایرنا