منو سایت

توسعه روابط گازی ایران و ونزوئلا

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
توسعه روابط گازی ایران و ونزوئلا

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در دیدار با خوان سانتانا، معاون امور گاز شرکت نفت ونزوئلا بر لزوم اجرای عملیاتی عناصر مورد توافق در مذاکرات قبلی تاکید کرد.

به گزارش اخبار روز به نقل از روسنفت، رضا نوشادی با بیان اینکه شرکت های ایرانی پیشرفته ترین تجهیزات را با بهترین کیفیت و بر اساس آخرین استانداردهای جهانی تولید می کنند، اظهار داشت: با تکیه بر این ظرفیت ها در حال حاضر 10 ایستگاه تقویت فشار گاز و 7 پروژه به صورت همزمان برای ذخیره سازی در حال اجراست که بی نظیر است. رکورد. در حال آمدن است

وی با تاکید بر اینکه فناوری‌های بزرگی را درونی کرده‌ایم، اکنون نیاز به تجاری‌سازی آن‌ها داریم، گفت: جامعه مهندسین مشاور و جامعه پیمانکاران و جامعه عظیم ساختمانی که بدنه صنعت گاز کشور را تشکیل می‌دهند و همچنین شرکت‌های خصوصی، شغل دارند. فرصت هایی برای آنها در خارج از ایران ما کشور ونزوئلا را ایجاد کردیم.

خوان سانتانا، معاون شرکت نفت ونزوئلا در امور گاز گفت: ونزوئلا علاقه مند به پروژه های تولید نفت است. آی تی. ج، مایع سازی گاز، ساخت تاسیسات تقویت فشار گاز، پالایشگاه گاز و احداث خط لوله باید از تجربیات ایران استفاده کند.

شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران به نمایندگی از شرکت ملی گاز ایران اخیرا با وزارت انرژی و معادن ونزوئلا تفاهم نامه همکاری منعقد کرده است.