منو سایت

تکذیب خبر برکناری استاندار همدان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
تکذیب خبر برکناری استاندار همدان

استاندار همدان با اهدای لوح تقدیر از محمدعلی محمدی به عنوان فرماندار شهرستان همدان قدردانی و تاشم و مسلم را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان همدان منصوب کرد.

به گزارش اخبار روز، محمدعلی محمدی یکی از باتجربه ترین و توانمندترین مسئولان استان همدان است که ریاست تامین، سرپرست مرکزی همدان، معاون برنامه ریزی و ساخت و ساز استانداری همدان، معاون مدیر کل منابع انسانی استانداری همدان را در کارنامه خود دارد. استاندار، مدیرکل روابط عمومی استانداری، مدیرکل حراست نیروی انتظامی، استانداری همدان را در کارنامه کاری خود دارد و به مدت دو سال مسئولیت استانداری مرکز استان را بر عهده داشت و استانداری همدان اعطا شد. عنوان عالی برای سومین سال دیگر در ارزیابی وزارت کشور.

در سال های اخیر یکی از نکات برجسته مقام معظم رهبری و بیانات گام دوم انقلاب، ضرورت جوان سازی نظام سیاسی-اداری کشور بود که در راستای تغییرات مدیریتی دولت سیزدهم و اجرای برجام است. شعار جوانان و بهره برداری بیشتر از ظرفیت و فرصت های جوانان در عرصه حکومت داری به عنوان سرپرست استانداری همدان معرفی شد. وی در حال حاضر مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری همدان و معاون بازرسی و امور حقوقی استانداری، مدیرکل روابط عمومی استانداری، مشاور و رئیس دفتر استاندار همدان، معاونت اداری و مالی استانداری همدان است. مطالعات آموزش و پرورش و استانداری، مشاور رسانه، معاونت ارتباطات دفتر نمایندگی، وکیل دادگستری در استان همدان و سرپرست خبرگزاری تسنیم درهمدان از دیگر سوابق کاری وی است.

شورای اداری شهر همدان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، نماینده مردم همدان در شورای اسلامی، معاونت حوزه علمیه همدان، ائمه جمعه و روحانیون محترم، اعضای شورای تامین و جمعی از مدیران استان و شهرستان، اصناف و سایر اقشار حاضر در تالار فجر همدان برگزار و ضمن توزیع لوح تقدیر از محمدعلی محمدی از زحمات وی در سمت استانداری همدان قدردانی و دستور به عمل آمد. فرمانداری همدان به مسلمان پنهان ابلاغ شد.

با تشکر از تمامی رسانه های گروهی استان که اخبار این مراسم را پوشش دادند، متاسفانه در فضای مجازی از منابع غیررسمی خبری با تیتر برکناری استاندار همدان منعکس شد که هر چند از بد سلیقگی ابراز تاسف می کند. در انتخاب تیتر این خبر تکذیب می کند.