جمعی از اصحاب رسانه بسیج استان و شهرستان با استاندار همدان دیدار کردند

جمعی از اصحاب رسانه بسیج استان و شهرستان با استاندار همدان دیدار کردند

صبح امروز جمعی از اصحاب رسانه بسیج استان و شهرستان همدان از دفتر مخفی مسلمانان فرماندار جدید شهرستان همدان بازدید کردند.
به گزارش اخبار روز، در این دیدار اهالی بسیج رسانه به بیان دغدغه های اجتماعی و فرهنگی خود پرداختند و برخی از پیشنهادات و نظرات خود را با سرپرست فرمانداری شهرستان همدان در میان گذاشتند.
مسئول بسیج رسانه استان همدان در این دیدار با بیان ویژگی های رهبرانقلاب گفت: حضور فعال در اولین روز پذیرش مسئولیت استاندار در کف بازار و ارتباط با جامعه نشان از درایت دارد. و تجربه بازیگری
ناصر قوامی حضور پنهانی مسلمان که سابقه طولانی در عرصه ارتباطات و رسانه نیز دارد را مایه مباهات اهالی رسانه می داند و می افزاید: این فرصت می تواند با کمک رسانه ها فصل مشترکی برای پیشبرد امور ایجاد کند. مردم.
سرپرست فرمانداری شهرستان همدان همچنین گفت: در این برهه از تاریخ، بر عهده گرفتن مسئولیت استانداری کار سختی به نظر می رسد چرا که قبلا افراد برجسته و توانمندی برای این سمت مطرح بودند و زحمت کشیدند، بنابراین فرصت بسیار بزرگ و مسئولیت خطیر است. .
مسلم مسلم با اشاره به مرکزیت شهر همدان در جغرافیای سیاسی استان افزود: فرمانداری ها در استان نقش هسته مغز و مرکز تصمیم گیری را ایفا می کنند و استانداری مرکز استان نقش تعیین کننده ای دارد. .
وی در پایان حضور رسانه های حرفه ای در استان همدان را فرصتی برای پیشرفت استان دانست و خاطرنشان کرد: از انتقادات و اظهارات اهالی رسانه استقبال می کنم.