منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • درس هایی از مدرسه امام روح الله در هزار مسجد و حسینیه همدان

درس هایی از مدرسه امام روح الله در هزار مسجد و حسینیه همدان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
درس هایی از مدرسه امام روح الله در هزار مسجد و حسینیه همدان

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری مسابقه دائمی اراده با موضوع دروس مدرسه امام روح الله همدان خبر داد و گفت: علاقه مندان از 21 خرداد لغایت 1 تیرماه مهلت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

من گزارش میدم روزنامه، حجت الاسلام محمد هادی نظیری مدیرکل تبلیغات اسلامی همدان از برگزاری مسابقه دائمی وصیت نامه با موضوع دروس مدرسه امام روح الله همدان خبر داد و اظهار داشت: علاقه مندان تا 21 خرداد مهلت دارند تا تا پایان سال 95. اول تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغات و اطلاع رسانی. برای شرکت در این مسابقه
وی با بیان اینکه با توجه به تاکیدات ویژه مقام معظم رهبری در یک سال گذشته وظیفه ما در جهاد تبیین بسیار مهم است افزود: یکی از مهمترین رویکردهای جهاد تبیین بازنگری در نظام فکری و فکری بزرگان است. معمار انقلاب را دارم (رحمه الله) و مجدداً اصول مکتب را توضیح می دهند، این است که متوجه شده اند با هماهنگی و همکاری گروه های مختلف دولتی و عمومی دو اثر در این راستا طراحی شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان تصریح کرد: با توجه به بازخوانی وصیت نامه امام (رحمه الله) به عنوان منشور در طول نهضت انقلاب اسلامی و توجه به رویکردهای مهم و الزام آور برای دولت و ملت در دستیابی به اهداف انقلاب، مسابقه اراده پایدار را برگزار خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این مسابقه ایجاد فرصتی برای بازخوانی و بهره مندی از وصیت نامه امام (رحمه الله علیه) برای اقشار مختلف جامعه است، گفت: سوالات در قالب طرح نشده است. روش متعارف مسابقات با چهار گزینه و در قالب این تفسیر آزادانه از وصیت نامه امام (رحمه الله علیه) است که دارای پنج اصل محوری و راهبردی این وصیت نامه است تا مردم بتوانند به ترسیم وصیت بپردازند. نظر خود و تطبیق آن با حوادث روز جهان اسلام، جامعه جهانی و ایران اسلامی.
نظیری برنامه بعدی را تبیین اصول هفت گانه امام (رحمه الله) عنوان کرد که توسط مبلغان در 14 و 15 خرداد ماه در هزار مسجد و مسجد سراسر استان تبیین می شود. اداره تبلیغات اسلامی به صورت جداگانه در کانال steh.ir یا ita@nehzat_eslami_ham بارگذاری می شود.