دعوت سپاه انصارالحسین(ع) همدان از مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس

دعوت سپاه انصارالحسین(ع) همدان از مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس

سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با صدور بیانیه ای از مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

من گزارش میدم روزنامه، سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با صدور بیانیه ای از مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله القاسم الجبارین
«پس همان گونه که مرا امر فرموده است رفتار کن و از من نترس که او در کاری که انجام می دهی حکیم است».

همانطور که به شما دستور دادیم در این دین ثابت قدم باشید. کسانی که از شرک توبه کردند و با تو ایمان آوردند باید این راه را ادامه دهند. از مقاومت و طغیان و روی گردانی از بندگی خدا دست برندار، زیرا او اعمال تو را می بیند و اگر عقب نشینی کنی تو را سرزنش می کند.

روز جهانی قدس یادبود بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و نماد وحدت و انسجام جهان اسلام و نماد دفاع از آرمان والای فلسطین و حمایت از مبارزات مردم مظلوم و مظلوم فلسطین علیه اشغالگران صهیونیست نظام آپارتاید صهیونیستی و حامیان آن تبدیل شده اند

این واقعه بزرگ در تقویم جهان اسلام امروز در سراسر جهان مشاهده می شود و هر ساله نویدی می شود برای عدالت خواهان در مقابله و توجیه رژیم اشغالگر، غاصب و آپارتاید صهیونیستی.

سیاست‌های آمریکا در خدمت منافع رژیم اشغالگر قدس است و حمایت‌های سیاسی و نظامی آمریکا به شکلی بسیار گسترده و بدون محدودیت در دهه‌های اخیر ادامه داشته است.

حمایت جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین یک سیاست کوتاه مدت و تاکتیکی نیست، بلکه یک وظیفه انسانی و انسان دوستانه است که بر اساس ماهیت و ذات هر انسان آزاده از هر دین و نژادی است.

اسرائیل باید بداند که نه تنها مردم فلسطین، بلکه تک تک مسلمانان جهان تا آخرین لحظه از آزادی قبله اول مسلمانان دفاع خواهند کرد و هرگز مردم مظلوم فلسطین را تنها نخواهند گذاشت.

خون هر جوان مظلوم فلسطینی که به ناحق به دست رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی کشته شد، به پای درختان زیتون می ریزد و آرامش، امنیت و آزادی را برای فلسطینیان به ارمغان می آورد.

در حالی که منادیان دروغین حقوق بشر، مدافعان صلح جهانی و جهانی بدون خشونت، چشمان خود را بر حقیقت آشکار میان خود، بر نسل کشی ها، سرقت ها، قتل ها و تجاوزات و اشغالگری های صهیونیست های وحشی بسته اند، باید بدانند که قدس به عنوان نماد یک ملت، دل‌های مسلمانان جهان به هم پیوسته است و اقدامات شیطانی مانند شهرک‌سازی‌های غیرقانونی در سرزمین‌های فلسطینی و ادامه اشغال آن‌ها نمی‌تواند رویای موهوم و افسانه‌ای سرزمین موعود را برای آنها به ارمغان بیاورد.

به مناسبت این روز بزرگ، لشکر انصارالحسین (علیه السلام) استان همدان از همه شهروندان همدانی دعوت می کند تا در اجتماع بزرگ روز جهانی قدس شرکت کنند تا نشان دهند که به فریاد مظلومان گوش می دهند. جهان و فارغ از آفرینش های رسانه ای در منطقه و جهان، توجه داشته باشند و همچنان درک رنج کشوری که در ظلم و ستم گرفتار شده است برایشان مهم است و مهمتر از آن، مقابله با جنایات صهیونیسم در فلسطین اشغالی با هرگونه افزایش تجاوز در منطقه و جهان مخالف است که هنوز برگه هایی از تاریخ کشورمان ثبت شده است.
انتهای پیام/