منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • رئیس بسیج کارگری کشور: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تکیه بر توان مردم است

رئیس بسیج کارگری کشور: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی تکیه بر توان مردم است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان

رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور با اشاره به اینکه کار امروز در عرصه اقتصاد مقاومتی بدیع و الگوی تکراری است، گفت: تکیه بر دستان قوی مردم راهگشاست. از مشکلات اقتصادی

به گزارش اخبار روز، سرهنگ حمیدرضا الله بدشتی روز شنبه در مراسم اعطای نشان اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی به دلیل وابستگی به ظرفیت و توانمندی های مردم، الگوی خوبی برای رشد و توسعه اقتصادی کشور است.

وی استان همدان را با واحدهای تولیدی نمونه در عرصه اقتصاد مقاومتی پیشرو می داند و می افزاید: چشم انداز امروز ما این است که با تلاش مضاعف جوانان انقلابی، مدیران، 50 هزار گروه جهادی سازمان یافته و ظرفیت کارگران بصیر بر مشکلات فائق آییم.

رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور با اشاره به اینکه امروز یک مدیر انقلابی وجود دارد که امید را در جامعه ایجاد می کند، گفت: واحدهای کشاورزی، صنعتی، دامپروری و صنایع دستی در صدد رفع موانع تولید در یک منطقه هستند. و در استان کار گروهی ایجاد شده است این باید الگوبرداری شود.

سرهنگ بدشتی با اشاره به اینکه پیشرفت ها و ضعف های کشور از دو منظر انقلابی و ارتجاعی بیان می شود، تصریح کرد: نگاه انقلابی دستاوردها را بر اساس نقاط قوت و تلاش مضاعف تبیین می کند، چرا که امروز در حوزه صنایع دفاعی به توانمندی هایی دست یافته ایم که این امر به عنوان حرف اول در منطقه

آغاز به کار پتروشیمی ابن سینا در فروردین

نماینده مردم همدان و فامینین در شورای اسلامی نیز با بیان اینکه پتروشیمی ابن سینا با 400 میلیون یورو سرمایه گذاری از فروردین ماه فعالیت خود را آغاز می کند، گفت: 2 هزار میلیارد تومان از سرمایه این پتروشیمی در بانک ها واریز می شود. همدان.

حمیدرضا حاجی بابایی با تاکید بر اینکه هرکسی که نظام جمهوری اسلامی را دوست دارد باید امروز شغل ایجاد کند، اظهار داشت: فضای تلخ اقتصاد و معیشت مردم مانع از آن است که از اقدامات موفق در استان بگوییم.

وی سپاه را یکی از ارکان مهم اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: سپاه توانست گام های موثر و پیشگامانه ای در این زمینه بردارد به همین دلیل سپاه همواره مورد هجمه افرادی است که مخالف رشد کشور هستند.

نماینده مردم همدان و فامینین در شورای اسلامی، مهمترین رمز تحقق اقتصاد مقاومتی را داشتن روحیه جهادی دانست و ادامه داد: سپاه وارد عرصه های مختلف از جمله آبرسانی روستا، پدافند، دانش بنیان و رشته شد. پروژه ها.

حاجی بابایی گفت: جذب 100 نفر از اعضای هیات علمی نخبه و راه اندازی 10 رشته جدید از جمله فضا در دانشگاه های همدان در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه ساخت بیمارستان هزار تختخوابی با حمایت استاندار و نمایندگان در حال انجام است و طی جلساتی که با بزرگترین موسسه خیریه کشور برگزار شد مقرر شد پارک علم و فناوری سلامت در سال جاری راه اندازی شود. استان همدان.

مسئول سازمان بسیج کارخانه استان همدان نیز در این مراسم مهمترین رمز تحقق اقتصاد مقاومتی را وجود روحیه جهادی برشمرد و گفت: این استان دارای روحیه جهادی در بخش دولتی و خصوصی است.

ابوالفضل برات زاده افزود: این جشنواره برخاسته از اصل 20 سیاست اقتصاد مقاومتی بود که یکی از اصولی بود که مورد غفلت قرار گرفت.

وی توجه به این اصل اقتصاد مقاومتی را یکی از برنامه های اصلی بسیج کارخانه ها در سال جاری عنوان کرد و گفت: ابتدا پنج معیار اصلی از 20 اصل سیاست های اقتصاد مقاومتی انتخاب و در گام بعدی 29 هدف محاسبه شد. از این پنج معیار

در پایان این آیین واحدهای تولیدی برتر در حوزه اقتصاد مقاومتی مورد ارزیابی قرار گرفتند./ ایرنا