منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • رضایی: دشمن از ظهور ایران می ترسد/ دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ما حمله می کند

رضایی: دشمن از ظهور ایران می ترسد/ دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ما حمله می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
رضایی: دشمن از ظهور ایران می ترسد/ دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ما حمله می کند

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ملت ما حمله می کند چرا که می دانند اینها شاخص هایی است که ملت ایران اسلامی را به هدفش می رساند.

به گزارش اخبار روز، محسن رضایی در یادواره 853 شهید سرافراز نهاوند که در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: نهاوند زادگاه علما و شهدای بزرگی چون شهیدان آیت الله حیدری، قدوسی، طالبان، شهیدان است. گروه ابوذر شهید حاج میرزا محمد سلگی و 850 شهید سرافراز است.

وی گفت: نهاوند در مقاطع مختلف تاریخی اهل علم بوده است و هر زمان که نیاز بوده جوانان این شهرستان به میدان آمده و افتخار می کنند.

رضایی افزود: در دوران دفاع مقدس، برکات مقاومت زنان و مردان این دیار مشهود بود و رزمندگان غیور این مرز و بوم رشادت های کم نظیری از خود نشان دادند.

وی ادامه داد: باید راه بزرگ و بزرگ شهدا را با قدرت ادامه دهیم زیرا هدف ملت ایران اسلامی بزرگ و مهم است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور تصریح کرد: شهدا و امامان شهید این راه را برای ملت باز کردند و امروز وظیفه ماست که راه این عزیزان را ادامه دهیم.

وی گفت: دشمن به امید، اعتماد و ارزش‌های ملت ما حمله می‌کند چرا که می‌دانند اینها شاخص‌هایی است که ملت ایران اسلامی را به هدفش می‌رساند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: امروز دشمنان از ابزار دفاعی ایران اسلامی هراس دارند و دشمنان می ترسند این صلابت در عرصه های مختلف ادامه پیدا کند به همین دلیل مدام در حال توطئه هستند.

وی ادامه داد: ترس دشمنان از پیشرفت کشور مشخص است و نمی خواهند ایران قدرتمند شود، اما ایران برای ایجاد تمدن بزرگ تلاش می کند.

رضایی گفت: توطئه ها ادامه خواهد داشت و باید هوشیار باشیم و ارزش ها احیا شود و برای آن شهدا را الگو قرار دهیم.

معاون اقتصادی رئیس جمهور افزود: دشمن طراحی و برنامه ریزی می کند و می خواهد ریشه ها را از بین ببرد و ارزش ها را از بین ببرد و نمی خواهد جوانان ایرانی مانند دوران دفاع مقدس انقلابی، تحول آفرین و مراقب باشند.

وی گفت: جوانان مومن این کشور در عرصه های مختلف پیشرفت کرده اند و دشمن از این توانایی و توان هراس دارد و می خواهد جلوی این کار را بگیرد.

رضایی با اشاره به اتفاقات اخیر غزه و تقویت مقاومت گفت: امروز می بینیم که مقاومت چقدر پیشرفت کرده است و دشمن از آن می ترسد و می بیند که ارزش هایی که در ایران بارور شد به ثمر نشسته است. مقاومت منطقه.”

رضایی: دشمن از ظهور ایران می ترسد/ دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ما حمله می کند

وی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه در برخی زمینه ها نقاط ضعفی داریم که باید اصلاح شود، گفت: دولت با فاجعه ای از گذشته مواجه شد که به دلیل تردید در ادامه راه شهدا اتفاق افتاد. و فرصت های زیادی وجود دارد. در طول سال ها از دست می رود.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: دولت تلاش کرده و کارهای خوبی انجام داده است و باید بتوانیم با همکاری و همدلی مشکلات را حل کنیم.به گزارش خبری روزصبح امروز محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور برای ایراد سخنرانی در یادمان 853 شهید سرافراز نهاوند وارد این شهرستان شد. وی در بدو ورود مورد استقبال معاون سیاسی امنیتی فرمانداری احمدوند، فرماندار امام جمعه و مسئولین قرار گرفت و با اهدای گل و قرائت فاتحه به شهدای نهاوند در بهشت ​​بهشت ​​ادای احترام کرد. این شهر.

رضایی: دشمن از ظهور ایران می ترسد/ دشمن به امید، اعتماد و ارزش های ما حمله می کند

یادآور می شود، یادواره شهدای شهرستان نهاوند با حضور پیکر تازه تفحص شده بسیجی جهادگر احمد ظفری از شهدای جهادگر بسیجی شهرستان نهاوند در دوران دفاع مقدس برگزار شد.

وی از شهدای جهادگر بسیجی است که در 20 بهمن 1361 در عملیات والفجر مقدماتی در فقه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید.

پدر و مادر این شهید والامقام ندای حق را لبیک گفتند، همسر و فرزند شهید والامقام پس از 41 سال زنده شدند.