منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • روشی که هوش مصنوعی یاد می‌گیرد خطرات زیادی را به همراه دارد که تقریباً تهدیدات چین را «جلو» می‌کند

روشی که هوش مصنوعی یاد می‌گیرد خطرات زیادی را به همراه دارد که تقریباً تهدیدات چین را «جلو» می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
روشی که هوش مصنوعی یاد می‌گیرد خطرات زیادی را به همراه دارد که تقریباً تهدیدات چین را «جلو» می‌کند

گزارش مختصر CIPHER – در ماه مارس، گروهی از روسای اطلاعاتی در برابر کنگره با هشداری شهادت دادند: حزب کمونیست چین “جدی ترین تهدید” را برای امنیت ملی ایالات متحده، به ویژه با توجه به تعقیب سایبری تهاجمی فزاینده آن به شمار می رود. اما تنها چند ماه بعد، با وجود مجموعه‌ای از تهدیدات مرتبط با هوش مصنوعی که همیشه از پکن نمی‌آیند، به نظر می‌رسد این تمرکز در حال گسترش است.

کریس کربس، مدیر سابق آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت ایالات متحده، در گفتگو با وی گفت: بله، چین شماره یک است. اجلاس گروه ابتکار سایبری در روز چهارشنبه اما خطر هوش مصنوعی تقریباً جایگزین آن شده است.

.memberful-global-teaser-content p:last-child{ -webkit-mask-image: linear-gradient(180deg, #000 0%, transparent); mask-image: linear-gradient (180 درجه، #000 0%، شفاف)؛ }

خلاصه رمز محبوب ترین رسانه برای افسران اطلاعاتی سابق شد. هیچ رسانه ای حتی یک ثانیه نزدیک نیست خلاصه رمز از نظر تعداد مقالات منتشر شده توسط سابق.سپتامبر 2018، مطالعات هوش، جلد. 62

دسترسی به همه خلاصه رمزبینش متخصص با تبدیل شدن به یک مشترک + عضو Cipher Brief بر امنیت ملی متمرکز شد.

The post نحوه یادگیری هوش مصنوعی خطرات بسیار بزرگی را به همراه دارد که تقریباً تهدیدات چین را «جایگزین» می کند اولین بار در The Cipher Brief ظاهر شد.