منو سایت

سردار شریف: خون شهدای قدس بدون آزادی قدس حل نمی شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
سردار شریف: خون شهدای قدس بدون آزادی قدس حل نمی شود

مسئول روابط عمومی سپاه افزود: خون شهدای قدس بدون آزادی قدس حل نمی شود و فرزندان ایران انتقام خون شهدای مقاومت را خواهند گرفت.

به گزارش خبر روز، سردار رمضان شریف در سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در شهرستان نهاوند به وقوع پیوست، اظهار داشت: امروز همه دشمنان به آزادی ملت ایران و دلیل آن علاقه مند هستند. این است که ما نتوانسته ایم دستاوردها و تلاش های انقلاب را به نسل خود منتقل کنیم.

وی با تاکید بر تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: امروز اگر مردم تاریخ رفتار پهلوی و گروکه و میزان کینه توزی آنها را بدانند و دستاوردهای انقلاب اسلامی روایت شود، دشمن هرگز نخواهد آمد. بتواند اهداف خود را اجرا کند.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار سلیمانی مردم این سرزمین را به خوبی می شناخت و صادقانه تلاش کرد تا همه را زیر خیمه حکومتی جمع کند و برای ملت ایران سرمایه تولید کند که باعث آرامش آمریکایی ها و صهیونیسم شد.

وی با بیان اینکه خداوند خواسته است که دشمنان بار دیگر در موضوع داعش به ملت بزرگ ایران ضربه بزنند، گفت: امروز می بینیم که دشمن در یک منطقه سخت می جنگد و تلاش می کند از طریق فضای مجازی ما را به چالش بکشد.

سردار شریف با اشاره به اینکه تمام تلاش دشمن و آمریکایی ها و اروپایی ها برای انتقام از ملت ایران و رهبری عزیز است، گفت: نوک پیکان دشمن به رهبری است چرا که معتقدند تمام ناکامی هایشان ناشی از نبوغ آنهاست. رهبری.

وی با استناد به آیاتی از قرآن کریم خطاب به دشمنان گفت: بدانید که ملت مقاومت ایران قویتر از آن است که بتوانید به آن ضربه بزنید. این تازه آغاز است و فصل ناکامی شما و رشد جمهوری اسلامی آغاز شده است و با این بچه هایی که فکر می کردید سربازانتان هستند شما را شکست خواهیم داد.

مسئول روابط عمومی سپاه افزود: خون شهدای قدس بدون آزادی قدس حل نمی شود و فرزندان ایران انتقام خون شهدای مقاومت را خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه آینده متعلق به انقلاب اسلامی و رهبر آن است، تاکید کرد: دشمنان سر و صدا می کنند اما اتفاق خاصی نمی افتد و تحمل ما این است که صف معترضان از کسانی که از سرویس های بیگانه دستور می گیرند جدا شود وگرنه ما اغتشاشات را جمع آوری خواهیم کرد.» چیز خاصی نیست.

سردار شریف تصریح کرد: آنچه دشمنان می خواستند مبارزه با شورشیان بود اما ما با آرامش برخورد کردیم و سعی کردیم به کسی آسیب نرسانیم.

وی با بیان اینکه ما مطیع رهبران و ملت خود هستیم و سعی می کنیم خون بی گناهان ریخته نشود، گفت: برای آنها فرقی نمی کند که چه کسی کشته یا شهید شود، هدف این است که امنیت کشور را به هم بزنند.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران تصریح کرد: برای کشوری که بتواند منافع کشور را تا دورترین مرزها تامین کند، چنین اتفاقاتی جزئی است، اما ما خونسردی نشان داده ایم.

وی با بیان اینکه ما در همه عرصه ها بهترین هستیم و دشمنان همه چیز را وارونه جلوه می دهند و توهم می کنند، افزود: دشمنان به دنبال انتقام از ایران هستند، عزتی که زنان در انقلاب اسلامی دارند در هیچ جای دنیا بی نظیر است، نقش الگوی زنان ما فاطمه زهرا (س) است.

سردار شریف با بیان اینکه ملت ما مایه الهام است و در همه توطئه ها دشمنان را شکست داده است، افزود: آمریکایی ها مجبور به فرار از عراق و افغانستان شدند و این نتیجه جبهه مقاومت است که همه دستاوردهای خون شهید سلیمانی است. و جبهه مقاومت و بدین ترتیب توسط سردار کانی ادامه یافت.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان در ضعیف ترین نقطه خود قرار دارند و امروز آمریکا در مشکلات خود فرو رفته است.