منو سایت

سردار فدوی: اغتشاشات اخیر شبیه جنگ حزبی بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قیام های اخیر مانند یک جنگ تمام عیار حزبی بود و همه اشرار برای شکست انقلاب به راه افتادند، اما نتوانستند به انقلاب اسلامی و این مسیر آسیبی وارد کنند. سبک.

به گزارش اخبار روز، امیر سرتیپ علی فدوی شامگاه سه شنبه در مراسم بزرگداشت شهید سردار سرتیپ سعید کهری سعید و شهدای مربی مرکز آموزش قدس نیروی زمینی سپاه در حسینی امام خمینی (ره) همدان افزود: یک شورش شیطانی بزرگ با همه هیاهوی شورش های آخر.» به میدان آمد
وی افزود: بصیرت مردم، زنان و مردان انقلاب اسلامی به حدی بود که با شکست بزرگی با دشمنان مواجه شد، اما از پیروزی ها نهایت استفاده را نبردیم و به یاد نیاوردیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: اوایل انقلاب فکر می کردند می توانند در یک هفته و 10 روز کشور ما را براندازند اما الان می گویند ایران با ما چه می خواهد بکند. می گویند باید نیرویی را آماده کنیم که در مقابل ایران بایستد.

سردار فدوی افزود: تجربه چهل و چهار ساله انقلاب را باید تا انتها سکوی پرتاب کرد تا دشمن شکست بخورد.

وی تاکید کرد: نبرد حق و باطل تمام نشده است و باید مطمئن شویم که در مسیر درست هستیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: در حوزه اقتصادی و در رفع مشکلات این حوزه باید تکلیف خود را انجام دهیم. بر خلاف مبارزه با دشمن، حل مشکلات اقتصادی مستلزم تلفات جانی نیست، بنابراین می توان به طور کامل و عادلانه مشکل را حل کرد. سر کار آمد
سردار فدوی گفت: در 24 بهمن سال 57 تا کنون عده ای مستکبر با حمله مسلحانه به ایران حمله کردند و در تمام این سال ها آمریکا بالاترین اتحاد را ایجاد کرد و همه را پشت سر خود کشاند تا با انقلاب اسلامی مقابله کنند.

وی افزود: نتیجه 44 سال نبرد حق و باطل، جبهه اسلام و کفر و نقش آفرینی عملیات سیاسی، اقتصادی، روانی و رسانه ای علیه این ملت، دشمنان شکست خورده اند زیرا خداوند پشتیبان جبهه است. از حقیقت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: وصیت نامه بیش از 200 هزار شهید باید بررسی شود تا بدانیم چرا رفتند و شهید شدند، در راه خدا به شهادت رسیدند و به وظیفه خود عمل کنند.

سردار فدوی گفت: شهید سید کهری سید در عرصه های مختلف و هر جا که ماموریتی به او می رسید حضور داشت و وظایف خود را به خوبی انجام داد.
وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال شکاف نسلی هستند، تصریح کرد: دشمن تصور می کرد نسل کنونی با نسلی که در دوران پیروزی انقلاب و دفاع مقدس وجود دارد یکی نیست، اما در دهه 90 جوانان نسل حاضر هستند. در هزار کیلومتری خانه خود به جنگ با دشمن رفتند و حماسه این رزمندگان را آفریدند و همین امر باعث شد تا عالی ترین مقام وقت آمریکا (اوباما) در یک پخش زنده به شکست در سوریه اعتراف کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: بزرگترین قضاوت نادرست دشمن در چند ماه اخیر به این دلیل بود که فکر می کردند به دلیل روی آوردن دانشجویان به فضای مجازی و افزایش گروهک ها می توانند ذهن آنها را در فضای مجازی تسخیر کنند. فضای مجازی متروکه

سردار فدوی افزود: دشمن سه سال با استفاده از فضای مجازی روی چشم، فکر و ذهن دانش آموزان کار کرد و آنها فکر می کردند می توانند پیروز شوند در حالی که شکستی بزرگتر از قبل متحمل شدند.

وی تاکید کرد: آنها با کار روی ذهن و چشم نوجوانان و نه به دنبال خیرخواهی در حال ایجاد جهنم در مملکت هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: باید به گونه ای عمل کرد که کسانی که از واقعیت های جامعه دور هستند و در سهل انگاری زندگی می کنند به واقعیت پی ببرند و این کار بزرگی است.

سردار فدوی تاکید کرد: در مراسم و بزرگداشت شهدا باید به فکر خود باشیم چرا که شهید با انجام وظیفه به بالاترین مقام رسیده است و این عظمت عنایت خداوند به شهداست./ ایرنا

نوشته شده توسط سردار فدوی: اغتشاشات اخیر شبیه جنگ حزبی بود اولین بار در پایگاه خبری تحلیلی دیلی نیوز پدیدار شد. به نظر می رسد.