منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • سرپرست استانداری همدان: دولت انقلابی دکتر رئیسی با مردم همدل و به دنبال حل بسیاری از مشکلات است.

سرپرست استانداری همدان: دولت انقلابی دکتر رئیسی با مردم همدل و به دنبال حل بسیاری از مشکلات است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
سرپرست استانداری همدان: دولت انقلابی دکتر رئیسی با مردم همدل و به دنبال حل بسیاری از مشکلات است.

سرپرست استانداری همدان عصر امروز در نشست خواهران انقلابی همدان گفت: دولت انقلابی دکتر رئیسی با مردم همدل است و با جدیت برای رفع مشکلات و مسائل عدیده مردم تلاش می کند.

به گزارش خبر روز، مسلمان رازدار با بیان اینکه نظام اسلامی همواره در معرض خباثت و نیرنگ بیگانگان بوده است، تصریح کرد: دشمن ایران قدرتمند، با عزت و متحدی را نمی بیند و از این رو با تحمیل قیام، هدف می گیرد. برای ایجاد آشفتگی و ملتهب کردن جو در کنار.

سرپرست استانداری همدان با اشاره به سخنان شهید سلیمانی مبنی بر اینکه «همه فرصت ها در بطن تهدیدها نهفته است»، گفت: دستان بسیاری از دشمن در اغتشاشات اخیر افتاده و ثابت شده است که انسانیت، ملیت، هویت، دین. دین و پرچم ارزشی ندارد، زیرا او مزدور ندارد.

وی تاکید کرد: باید جهاد تبیین را از خانواده شروع کنیم و با صدر به حرف های فرزندان و نوجوانان خود گوش فرا دهیم و سپس از تحلیل های موجود برای قرار گرفتن در جایگاه پاسخگویی و روشنگری استفاده کنیم.

وی با اشاره به ابعادی از اغتشاشات، اغتشاشات و قیام های تحمیل شده به کشور از سوی دشمن، افزود: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری از برکات ولایت برخوردار بود و مردم درایت چسبیدن به آن را دارند. به استان در سختی ها

سرپرست استانداری همدان استفاده از امپراتوری رسانه ای برای انتشار اخبار و تاثیرگذاری بر افکار مردم را یکی از ترفندهای دشمنان دانست و تصریح کرد: با جنگ ترکیبی مواجه هستیم که شامل کارهای سنگین رسانه ای، انتشار اخبار جعلی، روایت های کج و معوج و … است. اکثریت ظاهری اقلیت آسیب دیده استراتژی دشمن در این زمینه مخدوش است.

مسلمان مخفی افزود: در مواقع حساس و از دست رفته باید به قرآن پناه برد که خداوند متعال در سوره حجرات فرموده است «یا ایها الذین آمنوا هر گاه فاسقی برای شما خبری آورد…» که خداوند متعال در سوره حجرات فرموده است. ما امروز به عنوان منبع بسیاری از اخبار خود، دشمنان اشرار و شبکه های خبری را می بینیم که توسط افراد بد اخلاق اداره می شود.

وی در پایان فعالیت های سازمان خواهران انقلابی همدان را ارزیابی کرد و گفت: اساس این انقلاب مبانی، اعتقادات و ارزش های اسلامی است و کار فرهنگی زمان بر است و قطعا با اخلاق، عمل و حضور در میدان ختم می شود.

در این دیدار اعضای سازمان خواهران انقلابی همدان از مسئولان خواستند تا به وضعیت عفاف و حجاب در سطح شهر، ادارات، مدارس، موسسات آموزشی و سایر مراکز عمومی توجه بیشتری داشته باشند.