منو سایت

سفر مدیرکل استانداری همدان به شهرستان روزان

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
سفر مدیرکل استانداری همدان به شهرستان روزان

مدیرکل استان همدان با حضور در شهرستان روزان، در این سفر مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی این منطقه با مسئولان شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

من گزارش میدم روزنامه به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان ؛ احمد شانیان از روابط عمومی اداره کل صنعت معدن و تجارت استان همدان امروز با فرماندار شهرستان روزن و نماینده مردم روزن در شورای اسلامی دیدار و در خصوص مسائل و مشکلات حوزه تولیدی و صنعتی گفت و گو کرد. واحدهای روزن سیتی در راستای توسعه و شکوفایی.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان همدان گفت: یکی از درخواست های مسئولان روزن ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی است که امسال بر اساس سهمیه تخصیصی به درخواست متقاضیان پاسخ خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: واحدهای صنعتی و بازرگانی واجد شرایط می توانند از اعتبارات کمکی دولت مانند تسهیلات تبصره 18، مشاغل خانگی و اشتغال روستایی در این شهرستان استفاده کنند.

سفر مدیرکل استانداری همدان به شهرستان روزان

بازدید از کارگاه تولید شمش مس

در این بازدید از کارگاه تولید بلوک مسی بازدید به عمل آمد. این واحد صنعتی در زمینه تولید کاتد مس فعال بوده و در حال حاضر با کمبود نقدینگی مواجه است.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت در این بازدید با اشاره به اینکه از تبصره 18 سال گذشته وجوهی به واحد مذکور پرداخت شد، گفت: در خصوص تامین وجوه سرمایه در گردش به این واحد تولیدی، مساعدت و پیگیری لازم صورت خواهد گرفت. تکمیل شود.

سفر مدیرکل استانداری همدان به شهرستان روزان

بازدید از شرکت ورسستر گرین

در ادامه سفر مدیرکل استانداری همدان به شهرستان روزان با همراهی مهندس غفاری فرماندار این شهرستان از شرکت واستر گرین بازدید کرد.

این واحد صنعتی در زمینه تولید و تامین مواد اولیه کشاورزی فعال است که در اجرای طرح توسعه نیازمند حمایت مالی و اعتباری است.

مدیرکل صنعت معدن و تجارت خاطرنشان کرد: سال گذشته واحد تولیدی مذکور از تسهیلات تبصره 18 بهره مند شد و امسال نیز چتر حمایتی دولت بر سر این واحد گشوده می شود.

سفر مدیرکل استانداری همدان به شهرستان روزان

بازدید از شرکت مهندسی برازش صنعت

در بخشی از این سفر از شرکت مهندسی برازش صنعت تولید کننده قطعات الکترونیکی و آینه بغل خودروها بازدید شد و به گفته مدیرعامل در حال حاضر چرخ های این واحد تولیدی بدون مشکل در حال کار است.

سفر مدیرکل استانداری همدان به شهرستان روزان

بازدید از شرکت بینا روزن تولید و صادرات محصولات غذایی

مقصد بعدی مدیرکل استان همدان بازدید از شرکت بینا رزن تولید و صادرات محصولات غذایی بود.

شانیان در این بازدید گفت: بازدید از واحدهای تولیدی به منظور شناسایی و رفع موانع و مشکلات آنها انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: در این جلسات بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی با همکاری و تعامل دستگاه های اجرایی و بانک ها و بخشی دیگر در ستاد استان برای تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و حل می شود.

لازم به ذکر است شرکت بینا روزن در زمینه تولید شیرخشک، طعم دهنده و شیرخشک صنعتی فعالیت دارد و محصولات آن به کشورهای عراق، پاکستان و سوریه صادر می شود.

این واحد در اجرای طرح توسعه از مسئولان کمک گرفته و مدیرکل صنعت معدن و تجارت قول مساعدت در این زمینه را داده است.