منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • سلامت، ایمنی، رقابت و مشارکت چهار راهبرد اصلی پیش روی ما در انتخابات است

سلامت، ایمنی، رقابت و مشارکت چهار راهبرد اصلی پیش روی ما در انتخابات است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
سلامت، ایمنی، رقابت و مشارکت چهار راهبرد اصلی پیش روی ما در انتخابات است

استاندار همدان اعلام کرد: سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت چهار راهبرد اصلی پیش روی ما در انتخابات است.

من گزارش میدم روزنامه از روابط عمومی استان همدان مسلم موصل صبح امروز در جلسه ستاد انتخابات شهرستان همدان با اشاره به لزوم تلاش مجریان برگزاری برای رسیدن به یک انتخابات سالم و باشکوه افزود: ضمن توجه ویژه به در مقوله اطلاع رسانی، نه باید فضای رسانه ای را هدر دهیم و در مقابل عمل، اجازه ندهیم دشمن بر ذهن مردم تأثیر بگذارد.
وی خواستار تقویت گفتمان دولت مردمی و ایجاد امید در جامعه شد و تصریح کرد: دولت به وعده های خود پایبند است. عملکرد دولت آنطور که باید دیده نمی شود و علیرغم اجرای طرح ها و اقدامات قابل توجه، با نگاهی به رسانه ها، فضای مطالبات و انتقادات بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و برای بیان عملکردها و دستاوردها نیاز به کار بیشتری است. و ایجاد امید در جامعه.

استاندار همدان نظارت و قانون گذاری را یکی از مقوله های مهم در موضوع انتخابات دانست و افزود: ملاک ما در انتخابات قانون و اعتماد به رای مردم و بنابراین روند برگزاری انتخابات و کار دستگاه های اجرایی است. شعبه باید صرفاً مبتنی بر قانون و بدون توجه به جانبداری یا جانبداری باشد.»

وی افزود: استفاده از ظرفیت هفته دولت و دهه مبارک فجر برای تکمیل و بهره برداری از پروژه ها و تلاش برای افزایش رضایتمندی مردم باید در تمامی دستگاه های اجرایی مورد توجه قرار گیرد.

در این جلسه کارکنان کمیسیون های تخصصی ستاد پیش از انتخابات به بیان نقطه نظرات خود در خصوص فعالیت اجرایی کمیسیون ها پرداختند.