منو سایت

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک ارتش ولایی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک ارتش ولایی است

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ضمن اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه ولایت است، گفت: سپاه مظهر ایمان، بصیرت و ولایت مداری است.

من گزارش میدم روزنامه، حجت الاسلام الیاس نجاری ضمن تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بزرگترین امتیاز و ویژگی اصلی سپاه این است که سپاه زاده انقلاب است.

وی با بیان اینکه آغاز ارتش عارف معنوی و سیاستمدار امام خمینی (ره) بود، گفت: این مرد الهی عمارت مبارک این سازمان مقدس را از مردان پاک و نورانی دل بنیان نهاد، مردانی که جدای از عظمت و پیروزی. اسلام و قرآن و آنها هدفی نداشتند و تمام وجودشان را وقف این صراط مستقیم کردند.

نماینده ولی فقیه در انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به آیه 108 سوره توبا گفت: به جرأت می توان گفت که تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانند تأسیس مسجد قبا است. بنیادی که از روز اول بر پایه خداپرستی و معنویت بنا شده است.”

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارتش ولایت است، ادامه داد: تأسیس سپاه آغاز و نوید یک راه الهی است که پایان آن جاری شدن نور ولایت به سوی روح و قلب همه مردم

نجاری با بیان اینکه سپاه مظهر ایمان، بصیرت و رهبری است، افزود: الحمدلله این شجره طیبه و بنیاد مقدس و این اندیشه الهی به رهنمودهای ملکوتی حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) صلح)، در تمام گوشه و کنار جهان ریشه دوانده است.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کلمه مقدسی است که شامل سربازان دین خدا، سربازان قرآن کریم، سربازان ولایت و ایران اسلامی و عزیز است.

نماینده رسمی ولی فقیه در انصارالحسین (علیه السلام) استان همدان گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معدن مردانی است که طالب طهارت و طهارت هستند، مردان الهی که هدف نهایی آنها اعتلای اسلام ناب در سراسر جهان است. و سعی کنید آن را از بین ببرید و آن را خراب کنید، مساجد مضر است و هر مکان و فردی بر پایه کفر و ظلم و استکبار است.

وی ابراز داشت: به عنایت خداوند منان سربازان روستا در این چهل و چند سال با تکیه بر بصیرت دینی و سیاسی و اطاعت محض از ولی فقیه، الگویی تمام عیار برای حق خواهی و آزادی خواهی شده اند. مردم جهان تنها راز پیروزی سپاه در همه عرصه ها خدمت به اسلام و مسلمین است و پیروی از این اصل اساسی برکات خداوند را در مسیر خدمت به خلق خدا به همراه داشته است.

نجاری با بیان اینکه «محافظان سید علی» طلاب مکتب امام حسین (ع) و دانشجویان دانشگاه عاشورا هستند و شهادت را بزرگترین سعادت می دانند، اظهار داشت: حکیم و ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) به دستان مبارک حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) سپرده شود.