منو سایت

شهید حمدانی نمونه بارز مقاومت و فعالیت جهادی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
شهید حمدانی نمونه بارز مقاومت و فعالیت جهادی است

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه شهید حاج حسین همدانی نمونه بارز مقاومت و جهاد است گفت: شهید حمدانی خستگی ناپذیر و همیشه در کار بود و توجه ویژه ای به جوانان داشت.

فرمانده ارتش همدان: شهید همدانی نمونه بارز مقاومت و جهاد است

به گزارش جدید روزانه روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع)، سردار سرلشکر «مظاهر مجیدی» از هفتمین سالگرد شهادت سردار کاروان شهدای مدافع حرم سردار سرلشکر «حاج حسین» خبر داد. حمدانی در همدان.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به برنامه های بزرگداشت این شهید والامقام گفت: ویژه برنامه های بزرگداشت سالروز این شهید والامقام از 20 مهرماه به مدت یک هفته در همدان برگزار می شود. تا 16 .

وی از برگزاری 15 برنامه کلیدی بزرگداشت شهید حاج حسین حمدانی در همدان خبر داد و گفت: همزمان با اولین روز اجرای این برنامه ها، فرماندهان نیروهای مسلح با آیت الله شعبانی نماینده مردم حوزه های علمیه دیدار خواهند کرد. حقوق دان استان همدان.

سردار مجیدی افزود: مراسم گرامیداشت هفتمین سالگرد شهید همدانی با حضور نمایندگان استان، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، همرزمان شهدا و اعضای دارالمومنین همدان 22 مهرماه همزمان با مغرب و عشاء برگزار می شود. نماز عشاء در حسینیه امام

وی به برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سرداران استان همدان در مجتمع انصار اشاره کرد و گفت: مراسم بزرگداشت «حبیب حرم» نیز 14 مهرماه در جوار مزار مطهر این شهید بزرگوار برگزار می شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به تشکیل یگان رزمی همدان توسط شهید همدانی گفت: به مناسبت سالروز این شهید والامقام مراسم قرائت نماز تیم رزمی در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می شود که از شبکه یک سیما به صورت زنده پخش می شود.

وی به برنامه تمدید تفاهم نامه با حبیب حرم با حضور یگان های نمونه استان اشاره کرد و اظهار داشت: این مراسم 25 مهرماه با حضور یگان های نمونه استان در گلزار شهدا برگزار می شود و ادای احترام می شود. اقتدار شهید حمدانی و شهدای استان.

سردار مجیدی در تشریح دیگر برنامه های پیش بینی شده خاطرنشان کرد: مراسم شعر و یاد و خاطره شهید همدانی نیز به همت حوزه هنری و یادمان شهید همدانی در شهرستان های استان با همت بخشداران برگزار می شود.

وی با بیان نقش شهید حمدانی در حراست از مقدسات، مقابله با اغتشاشات و حرم در دانشگاه ها با همت بسیج دانشجویی از دیگر برنامه ها گفت: فضاسازی، معرفی، روایت و بازگویی شخصیت شهید حمدانی برای نسل جوان انقلاب نواختن زنگ مقاومت در مدارس، تولید محتوا در فضای مجازی و راه اندازی کمپین حبیب حرم از دیگر برنامه های اجرایی است.