منو سایت

صادرکنندگان برگزیده استان همدان معرفی و تجلیل شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
صادرکنندگان برگزیده استان همدان معرفی و تجلیل شدند

نشست فعالان اقتصادی استان همدان با تاکید بر تجلیل از صادرکنندگان نمونه برگزار شد.

صادرکنندگان برگزیده استان همدان معرفی و تجلیل شدند
8

به گزارش اخبار روز، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه سیاست خارجی دولت سیزدهم بر صادرات متمرکز است، تصریح کرد: تثبیت بازارهای فعلی و افزودن بازارهای جدید از اولویت های دولت است.

مهدی صفری افزود: سیاست خارجی دولت سیزدهم بر اساس تاکیدات رئیس جمهور صادرات محور است و بیشتر رایزنی ها و مذاکرات مقامات ارشد و دیپلمات ها معطوف به مسائل اقتصادی است.

وی با بیان اینکه آینده ما در آفریقاست، افزود: آفریقا فقیر نیست، کشورهای آفریقایی ثروتمند هستند و از این پس باید در این کشورها حضور داشته باشیم و جایگاه خود را در آنها پیدا کنیم و در آمریکای لاتین نیز همین وضعیت وجود دارد.

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه به بازرگانان همدانی گفت: سیاست نظام دیپلماسی تنها همکاری با این کشورهای همسایه نیست و علاوه بر اینکه چین، هند و روسیه جزو کشورهای هدف ما هستند، همزمان با آمریکای لاتین و آفریقا نیز همکاری داریم.

صفری خاطرنشان کرد: وظیفه ما در وزارت امور خارجه این است که بتوانیم راه را برای صادرکنندگان تسهیل کنیم.

صادرکنندگان برگزیده استان همدان معرفی و تجلیل شدند

استاندار همدان: تلاش دولت سیزدهم برای رونق بخشیدن به پویایی و رشد بخش تولید است.

استاندار همدان همچنین با بیان اینکه جریان تولید باید سیال باشد تا شتاب خود را حفظ کند، گفت: با تلاش دولتمردان در استان همدان فضای مناسبی برای رشد بخش تولید ایجاد شده است.

علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به سفر دکتر صفری به همدان خاطرنشان کرد: سفر معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه به منظور آشنایی بیشتر با محیط زیست استان در خصوص توسعه زمینه های صادراتی انجام شد.