منو سایت

عدم تحقق شعار سال غیرقابل قبول است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
عدم تحقق شعار سال غیرقابل قبول است

فرماندار درغزین گفت: تلاش برای تحقق شعار سال یکی از موضوعات مهم شهرستان است که باید روزانه توسط مدیران نهادهای شهرستان پیگیری شود.

من گزارش میدم روزنامهکمیل هستان در اولین جلسه شورای اداری سال 1402 با تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان تاکید کرد: تلاش برای تحقق شعار سال 1402 که از نکات برجسته مقام معظم رهبری است. انقلاب باید در دستور کار دولت ها باشد.

وی ادامه داد: مدیران شهرستان باید برنامه های خود را برای سال جدید به فرماندار ارائه دهند تا بتوانیم با برنامه شهرستان پیش برویم.

فرماندار درگزین خاطرنشان کرد: بی برنامگی در دستگاه ها باعث عدم پیشرفت شهرستان می شود.

هستان تاکید کرد: تلاش در درگزین باید مستمر باشد تا این شهرستان به یک کارگاه بزرگ اقتصادی در شمال استان تبدیل شود.
به گفته وی، طبق فرمایشات حضرت آقا، بهبود تولید باعث کاهش تورم و افزایش اشتغال می شود و قطعا در سال جدید به این سمت خواهیم رفت.

فرماندار درگزین درخواست کرد: همه دستگاه ها دست دراز کنند تا بتوانیم شهر صنعتی شهرستان و شهر گلخانه ای سلیری را در سال 1402 به بهره برداری برسانیم و شاهد آغاز عملیات عمرانی آن باشیم.

هستان یادآور شد: ارتقای ایمنی راه ها، اصلاح الگوی کشت، آب، محیط زیست و مسائل پسماند، احداث ده زمین چمن مصنوعی در شهرستان، تکمیل فرآیند مسکن ملی در شهرستان و واگذاری زمین، بالا بردن امنیت عمومی، مسائل فرهنگی و اجتماعی. ، و غیره. همه اینها برای توسعه ضروری است و با جدیت تمام دنبال خواهد شد.

وی بیان کرد: همدلی در شهرستان باعث شد تا در سال گذشته به صورت متوازن قدم بسیار خوبی در عرصه ها برداریم و تا حدودی شاهد گسترش آن باشیم اما لازم است مدیران در سال جدید تلاش بیشتری داشته باشند.