منو سایت

عصر جدید بحران انرژی و دیپلماسی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
عصر جدید بحران انرژی و دیپلماسی

فشار انرژی ناشی از تهاجم روسیه به اوکراین همچنان به شکل دادن به آینده انرژی جدید جهانی ادامه می دهد. تحریم اتحادیه اروپا بر واردات زغال سنگ از روسیه که از امروز اجرایی می شود، تنها بخشی از تصویر بزرگتر است.

صورت‌حساب‌های انرژی در مکان‌هایی مانند بریتانیا در حال افزایش است، جایی که تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کنند که فقر می‌تواند مشکلی در اوایل ژانویه باشد، زیرا بریتانیایی‌ها برای مقابله با افزایش هزینه‌های انرژی تلاش می‌کنند. اما امیدی هست.

«سیفر بریف» و «نورم رول»، کارشناس انرژی، می‌گویند: «اگر جنگ انرژی روسیه دوباره خصومت‌های قدیمی با اروپا را شعله‌ور کند، روابط جدید روابط بین شرکای سرد سابق و دشمنان قدیمی را احیا می‌کند».

اروپا موجی از تعاملات دیپلماتیک را با شرکای غیرسنتی در آفریقا، خاورمیانه و آسیای مرکزی آغاز کرده است.

در جای دیگر چطور؟ چگونه بحران انرژی ناشی از تهاجم روسیه بر بازارهای انرژی در سراسر جهان تأثیر گذاشته است و پویایی های ژئوپلیتیک جدید چگونه بر آینده انرژی تأثیر می گذارد؟

از آنجایی که چین خطوط لوله جدید با روسیه را در نظر می گیرد و کشورهای آفریقایی به دنبال پیوندهای انرژی جدید هستند، The Cipher Brief با رول که مکررا به خاورمیانه سفر می کند صحبت کرد تا در مورد اینکه ما باید به دنبال چه شاخص هایی باشیم تا بهتر بفهمیم چقدر می توانند بد باشند. چیزها قبل از اینکه بهتر شوند اتفاق می افتد.

برای دسترسی به مصاحبه کامل، وارد شوید یا دسترسی خود را به وضعیت Subscriber+ ارتقا دهید.

The post دوره جدید بحران انرژی و دیپلماسی appeared first on The Cipher Brief.