منو سایت

علت عدم حضور بانک ها بررسی و اعلام شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
علت عدم حضور بانک ها بررسی و اعلام شود

فرماندار نهاوند گفت: علت عدم حضور بانک ها بررسی و اعلام شود.

من گزارش میدم روزنامه، ضرگام احمدوند در شورای مسکن شهرستان گفت: 20 ماه از آغاز به کار دولت سیزدهم می گذرد و با وجود مشکلات موجود، اقدامات دولت در حوزه مسکن قابل توجه بوده است، ضمن اینکه تاکید رئیس جمهور، استاندار و به نوعی تاکید سیستم بر سرعت و کیفیت کار. همه باید سر کار باشند و شورای مسکن یکی از مهم ترین جلسات شهر است و نبود بانک در آن جلسه قابل قبول و توجیه نیست.

به گفته وی، اگر بانک ها بی فایده هستند چرا از آنها دعوت می شود و اگر جزو این گروه هستند چرا در جلسات شرکت نمی کنند؟

فرماندار نهاوند تاکید کرد: موضوع باید از سوی استان پیگیری شود، چرا در جلسات حاضر نشوند و گزارش دهند؟!

احمدوند در خصوص بحث مسکن در این شهرستان گفت: چند فاز از بحث مسکن در حال اجراست که اصلی ترین آن مسکن ملی است که علیرغم اینکه کار در حال اجراست، باید پروژه تسریع شود تا امید مردم تقویت شود. مردم.

وی ادامه داد: در بحث شهرستان امیرکبیر تلاش بیشتری برای رفع مشکلات زیربنایی و آماده سازی زمین برای ساخت و ساز نیاز است چرا که قیمت ها شرط فرصت سوزی نیست.

فرماندار اضافه کرد: پیمانکاران با حضور در محل باید به صورت تخصصی نسبت به تعیین تکلیف و رفع موانع موجود اقدام کنند و نتیجه نهایی را سریعتر اعلام کنند تا بعدا مشکلی پیش نیاید.

احمدوند با اشاره به اینکه مسکن مهر فیروزان از شرایط بهتری برخوردار است، گفت: در منطقه برزول باید تکلیفی درست شود و این میراث چندین ساله بیش از این بر این شهر اثر نگذارد.

وی در خصوص بهسازی روستاها نیز گفت: نخوند در این مورد می تواند پایلوت ملی باشد که با توجه به پیشرفت های موجود باید در آینده نزدیک به صورت 100 درصدی اجرایی شود.