منو سایت

فراهم نکردن شرایط برای مردم خیانت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
فراهم نکردن شرایط برای مردم خیانت است

فرماندار شهرستان نهاوند گفت: بحث اقتصاد، معیشت، تولد فرزند یکی از بحث های مهمی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده اند و اگر کسی در تامین آسایش مردم کوتاهی کند به مردم خیانت کرده است.

من گزارش میدم روزنامه، ضرگام احمدوند فرماندار نهاوند در اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری در شهرستان نهاوند گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال مهار تورم و رشد تولید اعلام کرده اند و تولید یکی از پایه های اصلی اشتغال».

وی افزود: پیگیری از دیگر موارد مورد تاکید مقام معظم رهبری است، رؤسای بانک ها منویات مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار دهند و دلسوزانه موارد و نکات را پیگیری کنند و به بهترین شکل ممکن به این مهم بپردازند و موانع را برطرف کنند. درستش کن

فرماندار نهاوند گفت: تاکید رئیس جمهور بر رفع موانع رشد تولید است.

احمدوند افزود: همه شهرستان های استان دارای بانک های مشابه هستند، چرا بانک های نهاوند باید نسبت به تسهیلات سخت گیری کنند و تسهیلات را پرداخت نکنند.

وی تصریح کرد: کاستی ها را منعکس کنید تا موانع برطرف شود، این رویه ای که بانک ها در پیش گرفته اند با شعار سال همخوانی ندارد، سنگ اندازی به پای مردم درست نیست، رفع موانع را دنبال کنید.

احمدوند گفت: زیبانده نهاوند نمی خواهد مانعی برای اشتغال جوانان ایجاد کند.

فرماندار نهاوند گفت: بحث اقتصاد، معیشت، تولد فرزندان از موضوعات مهمی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده اند و اگر نتواند آسایش مردم را تامین کند به مردم خیانت کرده است.

وی گفت: شهرستان نهاوند رتبه اول اقتصاد دانش بنیان را در کشور دارد که حاصل تلاش نخبگان در پارک علم و فناوری نهاوند است.

احمدوند افزود: یک ششم تسهیلات بنیاد علوی به شهرستان نهاوند اختصاص یافته است اما متاسفانه تنها 3 نفر توانسته اند از این تسهیلات استفاده کنند و مابقی هنوز به بهره برداری نرسیده اند و در صورت سوختن این تسهیلات، تسهیلات دیگری به این شهرستان اختصاص می یابد. پارک علم و فناوری نهاوند محکوم نمی شود.

وی تصریح کرد: مسئولان پارک علم و فناوری و دانش بنیان باید دریافت کنندگان وجوه را برای ارائه اسناد بدون نقص به بانک ها توجیه کنند و بانک ها نیز باید تا پایان اردیبهشت ماه 1402 پیگیری کنند تا در اختیار علوی قرار گیرند. بنیاد به وام گیرندگان.

رئیس کل نهاوند در خاتمه گفت: برخی از روسای بانک ها برای سهولت در استفاده مردم از تسهیلات بانکی تلاش می کنند که از این بابت کمال تشکر را داریم.