منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال زایی در شهر همدان فهرست و ارائه شده است

فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال زایی در شهر همدان فهرست و ارائه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال زایی در شهر همدان فهرست و ارائه شده است

استاندار همدان گفت: بنا به نام و شعار سال در نظر داریم فرصت های سرمایه گذاری و اشتغال را در شهر همدان فهرست و ارائه کنیم.
به گزارش خبر روز، مسلم المکد در شورای اداری شهرستان گفت: با استقبال، پیگیری و فراهم آوردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری در صدد اصلاح این فرهنگ هستیم که در همدان برای سرمایه گذاران نامطلوب احساس می شود.
وی ادامه داد: سفر رئیس جمهور محترم به همدان سفر پر برکتی برای استان و شهرستان بود و اعتبارات قابل توجهی تخصیص یافت که حاصل پیگیری های خوب تیم مدیریتی استان و استاندار محترم همدان بود.
استاندار همدان با بیان اینکه در سفر رئیس جمهوری به همدان 14 هزار و 131 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت، افزود: حدود 4 هزار و 395 میلیارد تومان سهم شهر همدان است که البته بیشتر نقاط استان درگیر اجرای پروژه هایی مانند کنارگذر، بیمارستان و پروژه های دیگر مفید خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه 350 میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان اکباتان در نظر گرفته شده است، گفت: به زودی افتتاح می شود، 450 میلیارد تومان مرکز جامع سرطان، 50 میلیارد تومان برای موزه هنرهای معاصر، 400 میلیارد تومان برای همدان افتتاح می شود. گذر غرب که بسیاری از مشکلات ما را حل می کند، تکمیل ایستگاه راه آهن همدان 100 میلیارد تومان، 20 میلیارد تومان برای کتابخانه ملی و سایر پروژه های در دست اجرا که از اعتبارات این سفر بهره مند شدند.
به گفته وی، امسال توجه ویژه ای به حوزه مسکن داریم، جلسات شورای مسکن استان هر هفته و کارگروه شهرستان نیز هر 15 روز یکبار برگزار می شود.
استاندار همدان اذعان داشت: اتفاقات خوبی در حوزه ساخت و ساز مسکن رخ داده است که با تصویب طرح جامع، تامین زمین مورد نیاز و الحاق شهر همدان امیدواریم شاهد خبرهای خوبی در این زمینه باشیم. امسال این رشته.”
وی گفت: با توجه به سیاست استاندار محترم همدان در خصوص توسعه کشت گلخانه ای در شهرستان همدان با تلاش جدی به نظر می رسد امسال بیش از سهمیه تعیین شده محقق شده است.

وی با بیان اینکه قطعا در سال جدید به مسائل فرهنگی نگاه خواهیم کرد و تلاش می کنیم بستر مناسب و امکانات لازم را برای فعالیت های فرهنگی و اجتماعی که امروز مورد نیاز است فراهم کنیم، تصریح کرد: در بحث عفاف و حجاب همدان به عنوان دارالمونین و دارالمجاهدین برای امسال برنامه داریم و با کمک نماینده محترم ولی فقیه اقدامات لازم را در این زمینه انجام خواهیم داد.
استاندار همدان خاطرنشان کرد: تقویت سرمایه اجتماعی توصیه مقام معظم رهبری به دولت در جلسه اول بود و در این راستا برنامه خدمت گزاری مسجد را تدوین و اجرا کردیم.
وی با اشاره به اینکه برنامه خدمت رسانی به مسجد باید با حمایت مدیران شهری اجرا شود، گفت: بازدید از مساجد شهری و روستایی و ارتباط مستمر و نزدیک با مردم و تشکیل بخش ویژه در فرمانداری، پیگیری می کنیم. مواردی که در سه ماه گذشته در حدود 10 مسجد رخ داده است، تکمیل شده و دستاوردهای خوبی حاصل شده است.
وی اعلام کرد: گاهی یک خدمت کوچک رضایت زیادی ایجاد می کند و مردم انتظار دارند حضور مسئولان در شرکتشان موثر باشد و به یاری خداوند در این مدت کوتاه اقدامات موثری پس از تصویب مصوبه انجام شده است. طرح خدمات مسجد شهر.

استاندار همدان یادآور شد: امسال انتخابات داریم که موضوع مهمی است و باید تلاش کنیم تا با خدمت رسانی مناسب و افزایش سرمایه اجتماعی شاهد مشارکت و مشارکت حداکثری مردم در این عرصه باشیم.