منو سایت

  • خانه
  • اخبار جهان
  • فرماندار تویسرکان: توجه به تبیین جهاد در برنامه های دهه فجر حائز اهمیت است.

فرماندار تویسرکان: توجه به تبیین جهاد در برنامه های دهه فجر حائز اهمیت است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار جهان
فرماندار تویسرکان: توجه به تبیین جهاد در برنامه های دهه فجر حائز اهمیت است.

فرماندار تویسرکان در جلسه هماهنگی دهه مبارک فجر گفت: توجه به جهاد و تبیین برنامه برای مردم در دهه فجر بسیار مهم است.

به گزارش خبر روز، حسین افشاری با اشاره به تشکیل 20 کمیته برای اجرای هرچه باشکوه برنامه های دهه فجر گفت: انقلاب متعلق به مردم است و مردم باید دست به کار شوند.

فرماندار شهرستان تویسرکان خاطرنشان کرد: کمیسیون افتتاح طرح ها و طرح های بزرگ اقتصادی از آذرماه شروع به کار کرده و پروژه های افتتاح شده مشخص شده است.

افشاری با بیان اینکه بسیاری از پروژه های بزرگ زیرساختی، اقتصادی، خدماتی و اجتماعی در دهه فجر به مردم شهرستان ارائه می شود، گفت: مردم محور همه فعالیت ها و مسئولان تسهیل کننده هستند.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم فرهنگی در 10 سال گذشته کنگره 8 هزار شهید بود، تاکید کرد: تایسرکان نیز باید برای این مراسم به خوبی برنامه ریزی شود.

همزمان با دهه مبارک فجر 200 برنامه مختلف در تویسرکان اجرا می شود.

در ادامه فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان گفت: برای دهه فجر 200 برنامه مختلف را در دستور کار قرار داده است.

وی محور همه برنامه ها را جهاد تبیین، ایجاد امید و نشاط اجتماعی و جهاد خدمات اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد: ایجاد فضای مناسب برای این مناسبت بسیار مهم است که در فضای واقعی و مجازی انجام می شود و دو روز مانده به دهه فجر از طریق سامانه پیشواز برای جامعه هدف ارسال می شود.

فرمانده سپاه تویسرکان برگزاری نشست های بصیرتی و یادواره شهدا به همت بنیاد شهید را از دیگر برنامه های این دهه برشمرد.

وی از بهره برداری از 15 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد با همکاری بنیاد مسکن در ایام دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

وی با اشاره به اعزام گروه جهادی برای خدمات رسانی به مناطق محروم گفت: برگزاری مسابقات ورزشی، حضور گسترده در دو نماز جمعه و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن از دیگر برنامه های دهه فجر امسال است.